FOTOT/ Një detaj që nuk mund të shpëtojë nga veshja e Ramës

Në takime të rëndësishme si ai në Beograd mes kryeministrit serb Aleksandër Vuçiç dhe atij shqiptar, Edi Rama, vihet re çdo detaj.

Një prej tyre është edhe veshja.

Dhe në këtë pikë, Rama ka befasuar.

Ai kishte zgjedhur një kravatë të çuditshme, që nuk ka kaluar pa u komentuar.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-8-1.jpg","attachment_id":565124},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-7-1.jpg","attachment_id":565123},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-6-1.jpg","attachment_id":565122},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-5-1.jpg","attachment_id":565121},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-4-1.jpg","attachment_id":565120},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-3-1.jpg","attachment_id":565119},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-2-1.jpg","attachment_id":565118},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-1-3.jpg","attachment_id":565117},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-12.jpg","attachment_id":565125}]

8 komente në “FOTOT/ Një detaj që nuk mund të shpëtojë nga veshja e Ramës”

 1. 123 says:

  Keto foto dergojani BUKESHKALES se buzhales!
  Ai, ashtu si serbet, poshterohet me kokelartesine e ketij KRYEMINISTRI qe kurre nuk ka lene ne mes te rruges ceshtjen e KOSOVES!!!!!!

 2. suzana says:

  Foto 1 dhe 2…duken te dashuruar, cofsha gabim.

  1. Qekiqi mbi koken e kaqakit says:

   Cofsha ?!

 3. Monda says:

  Edhe un ashtu them duken si të dashuruar ????

 4. Tema says:

  Rama ësht Gjenerali ushtris së vdekur.

 5. Iliri, Kaçanik says:

  Kryeministri që përfaqëson të gjithë shqiptarët.
  Të lumtë, z. Kryeministër, na bëre krenarë!

 6. Komentuesi says:

  Je i madh Z.Rama. Kryeministri qe nderon gjithe shqiptaret kudonku jane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *