“Për ata që mërziten pse kryeministri Edi Rama e mbron shtetin e Kosovës në Beograd”

kimeteKimete Berisha, nje kolumniste e njohur ne Kosove, iu eshte perveshur kritkeve te vizites se Rames ne Beograd dhe deklaratave te tij atje me nje fjalor te ashper. Ja çfare shkruan gazetarja Berisha:

Për ta ‘lexuar’ mendjen e Edi Ramës, duhet ta kesh lexuar paraprakisht së paku Volterin.

Të të vijë mërzi pse kryeministri Edi Rama e mbron shtetin e Kosovës në Beograd dhe e fton qeverinë serbe që ta pranojë këtë realitet, tregon se ti je i marrë.

Të të vijë inat pse Edi Rama i thotë Vuçiçit në Beograd se ‘Trepça është e Kosovës’, kjo tregon se ti s’je normal.

Të thuash se ‘ne para Edi Ramës kemi thënë se Trepça është e Kosovës’, dhe të mos dish ta bësh dallimin, kjo tregon se ti je kastravec.

Të kërkosh që Shqipëria të mos ‘përzihet’ në çështjet e brendshme të Kosovës, kjo do të thotë se ti je një idiot i madh.

Edi Rama është politikani i parë shqiptar, prej se shqipet merren me politikë, që as nuk i buzëqesh i pari ‘armikut’.

Pa inferioritet.

Të gjithë të tjerët janë treguar inferiorë ndaj serbëve.

REMOTE_ADDR:[]

61 komente në ““Për ata që mërziten pse kryeministri Edi Rama e mbron shtetin e Kosovës në Beograd””

  1. ben says:

   Kimete
   Mbaj me kimet kosheren se bletet te kane lene me kohe.
   Vajze e mbare
   Kryeministri nuk eshte per te “thene ”
   Kryeministri eshte per te ” bere ”
   Per te thene e konstatuar jane gazetaret opinioni etj etj.
   se ne ne shqiperi I themi “nga e thena ne te bere eshte ne mes nje mal I tere ”
   E vetmja gje qe rama ka bere sa here eshte takuar me vucic jane ca foto, pak gallate per nivel inferior intelektual si dhe ka aritur te 5 fishoje deficitin tregetar me serbine.
   Ne moj Motra me kimet ketyre gjera very u themi VERE NE UJE.

   1. timo says:

    Ben bën mirë të fillosh të ecësh vetë!

   2. mirashi says:

    O ben, Edi Rama nuk ka çelsin ne xhep qe te hap portat e Ballkanit, ashtu si e kishte Saliu qe donte ti mbyllte per shqiptaret dhe Kosoven dhe ti mbante hapur per vete dhe serbet qysh nga viti i naftes e deri ne Rambuje, por Edi Rama eshte me te vertete burre shqiptar qe si askush tjeter me ate karrike qe i ka besuar populli tij, kerkon te drejtat e vellezerve kosovar pa ju dridhe qerpiku. Vazhdoni ju, plehrat e Sali Berishes andej dhe ketej qe ta mbani vendin te infektuar, se do tu gjendet ilaçi qe tu dizifektojne si mushkonjat. Bravo Kimete.

    1. ben says:

     Mirash
     Nuk e di sa kohe ke I mbyllur ne ndonje qender rehabilitimi.
     Po po te njoftoj qe kosova ka nja 15 vjet qe eshte e pamvarur nga serbia.
     Vetem nje i semure psiqik mund te kerkoje akoma te drejtat e kosovareve ne beograd.
     Ose duhet te jeshe kokrat e karagjozit.
     PS:sa per plehra, edhe moralisht edhe ligjerisht rilindja eshte futur tashme ne histori si partia e plerave.

     1. heu bre says:

      Ben sa klase shkolle ke mor derdimen!?

     2. marion says:

      Kurse ti o beni je tek partia e krimineleve e armiqve te Shqiperise!

    1. nn says:

     nuk e besoj te jete Ben Blushi —- nuk mundet Blushi te beje te tilla gabime dhe analiza

     dikush tjeter fshihet pas ketyre mesazheve te pakuptimta dhe keqdashese

   3. Bardhi Tolabi says:

    Sipas teje,eshte ne doren e Rames dhe nuk e ben ai njohjen e Kosoves prej Serbise?
    Eshte ai qe,Trepcen,ne emer te Serbise nuk ja njeh Kosoves?
    Per ty,me duket e paska shkruar,Kimete Berisha,kete ese te shkurter,por me shume kuptim…

    1. ben says:

     O palle
     Po nese nuk ka asgje ne dore pse duhet te beje gam-gam kot.
     Apo te duket para truthareve si puna jote sikur po ben gje.
     Ne fakt me kete nivel inteligjence qe ke ti dhe sera jote edhe ajrin e meritoni tjua shesi me bombola rilindja,po si gjithe idiotet dhe ju keni fat qe ka dhe ca njerez akoma ne kete vend qe ju peshon truri.
     Edhe mos haro te mjelesh Lopen.

   4. Gon says:

    Mos e ke gjë emrin sali kari ti o beno ?

   5. beni mala says:

    Sa i pafajshem qe je o miku. Sa shoh nga shkrimi yt duhet te jesh ca injirant ti

   6. ushtaraku says:

    fiks fare me thone e me bo jane 2 veprime

    1. eeeeej says:

     Po o kaqol,por thuhen dhe pastaj behen 😛

   7. TAFFETTAFFET @ says:

    Edi Rama duhet ta mbroj Republiken e Kosoves dhe pasurinë e saj sepse kosova është shqipëri e shqipërija është kosovë.Edi Rama është kryetar qeverije i zgjedhur nga vota e popullit. Eshtë i menqur dhe trim,prandej i tregon Beogradit se nuk ka punë në kosove sepse kosova është e shqipëtarve dhe pakicave që jetojnë aty. Atyre që nuk ju pelqen me mbroje kosoven Kryeministri Edi rama janë njerzë te koruptuar dhe ju pelqen Beogradi qe nuk pajtohet e ec kosova perpara dhe me zhvillue ekonomine me shqiperinë.

   8. eli says:

    Kimete, uroj te kesh te drejte por druaj se eshte fasade per te mbuluar pazare te tjera… Edi te merr ne qafe ne aktrim.. por flirtimi I tij dhe sojit te tij me gjithcka serbe e tradheton…. A nuk leshonte edhe Enveri deklarata dashurie per Kosoven dhe nga ana tjeter bashkepunonte me UDB e dorezonte te arratisurit qe vinin nga Kosova?
    Vete serbet nuk e shohin me rrezik bashkimin tone qe kur erdhi Edi ne fuqi. A ka kjo ndonje domethenie?????. shih link

    https://sputniknews.com/europe/201610011045904698-kosovo-serbia-republika-srpska-referendum/

   9. Malesori says:

    Hik ore Serb i paguar. Ti po kujton se ne u beme Amerika e do sulmojme ke të duam. Hik ore pleher ne Beograd merr edhe Salihin tone e Mustafen.

  2. Anton says:

   Bravo Kimete. Leri keta qente e Berishes te lehin. Edi Rama ka bere ate qe nuk e ka bere asnje kryeminister, perfshi ketu Sali Pashe Toptanin. Ju ka thene me dinjitet si ne Beograd edhe ne Athine, mjaft me diskriminime. Jemi te barabarte dhe na jepni edhe ju llogari. Berisha shiti vendin grekerve dhe ndihmoj Milloshevicin, kasapin e Ballkanit, qe te vriste sa me shume kosovare dhe boshnjake me ndihmen qe ju dha. Edi Ram eshte i vetmi qe punon per kombin shqiptar. Ata hale qe shajne Edi Ramen jane te gjithe legenat qe i kane sherbyer serbise ne te shkuaren, ne nje menyre apo tjeter.

  3. i menduari says:

   Kimete ke harru Enverin,qe ja skuqi bythen serbve 😉

 1. ARIANITI says:

  Janë vetëm dy shqiptar ne skenën politike sot e shume kohe ma pare, prej te cilëve
  Serbia dhe serbi,cilido qe është ai, behet koke ulur dhe koke zëre.

  Kimete ke te drejt ky është Rama edhe para ti Albini, kujtoni deklaratën publike ne oborrin
  e burgut te Pozharevcit ne Serbi, ne kohen kur Milloshi velau i madhe i Buzhalles ishte ne fuqi,
  ose fjalën ne burgun e Nishit.

  Buzhalla është produkt “by Thaqi and Pronto party”, Per Buzhallen i mire është kufoma e gjalle Mustafa.
  Buzhalla qen e kuder ne te njejten kohe .

 2. sala says:

  e the moj Kimete ,po kujt ja the .Buzhala eshte kungull dhe jo kastravec

 3. Beni says:

  Bravo Kimete…me sakte nuk ka.

 4. Lennard says:

  Je Sokoleshe e Vertete Znj.Kimete!!!

 5. Fatosi-kosove says:

  E pra nuk eshte kosova vetem buzhakla,bajrush morina,apo disa gazetar te jedintsfos dikur qe tash po na shkruajne shqip,ti themi bravo eshte shume pak z.Kimete,te lumt dora dhe mendja z.Kimete.

 6. mirel says:

  Nuk eshte merzit njeri o rrush, pervec hafijeve serbe.
  Vetem se kerkojme qe Edi Ramuti te mbroje Kosoven dhe ne Shqiperi. Duke fuqizuar serbet ekonomikisht Ramuti i sherben me shume serbise se Shqiperise.
  Fjalet duhet te kthehen ne vepra dhe jo drone.

 7. Zonja Kimete !
  Me vjen mire qe je ne krahun e shqiptarise !
  Edi Rama ,eshte Adapi qe i duhet rajonit.
  Vetem me ate njeri do te ndjehemi njerez te barabarte ne bote !
  Ai ja ka bere ,rrup ,_ sup gjitoneve qe na kishin bere zbor deri ne 2013 tend !!!
  Hallall qumeshti i nenes .

 8. albaniafirst says:

  Fjale te mencura, thene nga nje grua e mencur shqiptare.

 9. aqif tahipi says:

  Pak e sakte , ju themi ne kendej ketyre fjaleve. Jo si ai budalli buzhgala qe flet kot e me kot.

 10. Briklona says:

  Pergjigje e merituar per bubuzhelet
  Kujt ja ka mbajtur qe nga ’91 te flase me gjuhen e politikanit, ashtu si flet Edi Rama?
  Berisha e furnizoi me nafte ushtrine e Millosheviçit, a folen bubuzhelet atehere?
  Shqiperia dhe Kosova jane nje dhe politikanet tane kudo qe te shkojne do flasin per Kosoven ashtu si per Shqiperine.
  Gazetare, mos luani lojra te felliqura si Buzhala!

 11. tomsojeri says:

  Bravo Kimete e mee fal qe nuk te drejtohem me mbiemer, sepse kjo koincidenc e ktij mbiemri me ftoh me a ngulur ne mendje shum te keqia qe i ka ber ktij vendi ai qe historikisht u rjeshtua ne personazhet ma negative te ktij populli ! Edhe nje her bravo dhe kam ndjekur ktu e shum koh talentin tend , guzimin dhe largpamesin tende ! Je ai brez qe ne presim te bej ndryshimin dhe le te marin shembull ata per te cilet shkruan por edhe per dritshkurter te tjer kesaj ane qe ngaterojn opoziten me patriotizmin ! Te lumt dhe respekte …..

 12. Alba says:

  Rama ka zgjedhur t’i kundervihet Serbise ne skene, por duke iu perulur ne zyrat e shtetit ku nuk ben asnje politike tregtare kombetare, as per Kosoven dhe Shqiperine, as kundra Serbise. Ka nje shtet me paterica qe serbi e bluan me gjithe kocka.

  Rama nuk rregullon punet e ekonomise, por ben politike alla enver hoxha duke i lene dhe me te ekspozuara kompanite shqiptare para pabarazise serbe, i cili ka shtet. Ate qe Rama nuk e ka dhe nuk diti ta beje.

 13. pro says:

  Sakte..por qe sakatet e politikes shqiptare,..ata burra,qe ne kuvend s’ka grua qe jau del me bla,bla ..nuk kane aftesi te analizojne momentin..Me vjen mire qe Ju e vleresoni Ramen,jo si socialist,por si politikberes.

 14. Moj Kimete moj sokoleshe
  Çenit serb, mire ja ke m’veshe
  Ata kurre marre skan pas
  E shqiptarin kurre se kan dashte

  Buzhale muti ska me pushu
  Edhe nese i fute ni hu
  Faj skeni pse me i vu
  Se n’bithe Serbi ja ka vu

  A e keni pa kur bertet
  Hunin smun po e çet
  Halle halle kjo dynja
  Pis buxhala plla e plla

  O buzhale o biri i shkavit
  Ngjo nji fjale ktije Lumjani
  12,000 shkije i kemi gjri
  Me i gjri prap sna vjen merzi

  Ruju bre djale
  Mos hi n’pune pa men
  Se si dihet
  Diçka t’gjen

 15. vito says:

  Gazeta Express e Buzhales eshte gazeta me anti-shqiptare e shkruajtur ne shqip.

 16. vjola says:

  Te lumte Kimete si buzhalat si vicidolasit plasen sot nga mllefi , puf le te bejne .v

 17. Voica says:

  Hallall, moj Kimete, me kimet dhe kismet qofsh! Sa para do ishim si komb po te mos kishte nga keta shqiptare qe iu je kundervene per rastin konkret. Dhe sa raste konkrete ka historia jone…

 18. Pajtimi, Fier says:

  Kimete moj xhan.
  Kosova do kete gjithmone njerez zemertrima, zemermedhenj e mendjeftohte. Edhe kur burrat I mungojne jane cikat si ty moj e mira e shqiptareve qe un tregon se kjo toke nuk humbet kurre. Pushka top moj moter e dashur.

 19. Gasper says:

  Te rendesishme jane batutat e Rames, se per te tjerat lere mos ngacmo fare. Shqiptaret jane popull qe genjehen lehte dhe zakonisht shikojne anen siperfaqesore te gjerave. Rama eshte programuar qe te behet prape Kryeminister, por ka nje hall te madh. Popullariteti i tij ne Shqiperi ka rene ne zero, dhe kjo do te reflektohet te votat e Qershorit. Keshtu qe i fut nje batute ne Beograd, dhe te gjithe thone, pa buke do rrime por Ramen do ta votojme se ja plasi Vucic ne Beograd. Deklaratat ne Beograd jane per konsum te brendshem politik sidomos ne hapesiren Shqiptare, sepse nuk e pyet njeri as Ramen dhe as Vucic per politiken Ballkanike. Tjeterkush i manaxhon gjerat. Keta te dy jane vetem fasada politike, qe ju duhen atyre qe i komandojne, per tu tallur me masat popullore.

  1. Ana says:

   O Gasper se me habisin disa si puna jote sidomos kur marrin persiper te bejne analizq te tipit “eshte programuar per kryeminister” po “popullariteti i ka rene ne zero” .E para , ose flisni percart ose eshte mungese zgjuarsie , se nese qeka i programuar ( se di nga kush, po besoj se aludoni per shtete te fuqishme te BE), e ka te sigurte qe do jete dhe nuk pjerdh fare ka ose ska popullaritet. E dyta e pame te zgjedhjet e Dibres sa shume i ka rene popullariteti. E treta vetem ai mund te beje batuta te tilla se ka nivel shume te larte intelektual dhe do shume zgjuarsi per batutat , jo cdo kush mund ti beje…

   1. Gasper says:

    Qe ta kuptosh, to programuarit duhet te marrin edhe vota nepermjet mashtrimit, perndryshe atyre qe i mbeshtesin nuk ju bejne pune. Iluzioni te shumica duhet te mbahet gjalle sepse eshte shume i rendesihem.

 20. Jimi says:

  Pavaresisht se c’ka thote Rama ! S’jam politikan! E mirekuptoj modestin e tij E verteta eshte se vertet nuk ka qene politikan dhe vertet nuk ka dashur te meret me politike , pasi ai ka qene nje administrator shum i mire Dhe kete aftesi ai e ka shpalosur me se miri si ne kohen qe drejtoj bashkine edhe tani ne qeverisje Sot me plote gojen munde te hemi se sot per sot ai eshte edhe politikani me i pakonkurueshem dhe gjith politikanet paraardhes ndaj tij jane lilipute.

 21. Luli says:

  Vucic-it nuk i itereson çfar prrallise rama ne beligrad, por çfar roli ka dhe po mere dite per dite serbia ne rajon.
  rama me aprovimin e ligjit per plehrat e ka tregua fytyren e vertete te nje DEMAGOGU te rrezikshem per kombin.
  Shqiptaret duhet te lirohen njehere e mire nga “udheheqesit” qe ne njeren ane bejne punen e anmikut e ne anen tjeter genjejne popullin.

 22. kozmo says:

  SHUME E DREJTE ZNJ. KIMETE ,TE GJITHA QENDROJNE ,POR MENDOJ SE KRITIKET E ASHPER TE RAMES ,PER CESHTJEN E KOSOVES , JANE XHELOZET .
  KRENARIA E MADHE QE KANE SHUME POLITIKANE DHE GAZETARE . ATA NUK DUAN QE TIRANA TE DALI ME E ZONJA ,SE VETE PRISHTINA .VETEM KJO LLOJ ZHELOZIE E NDYRE I TERBON ATA . MEDIOKRITETI NUK PASKA KUFI . KONKURENCEN KOSOVARET NUK E PRANOJNE DHE ESHTE PIKERISHT KJO ARSYE, QE POLITIKANET E KOSOVES ,NUK E DESHIROJNE BASHKIMIN KOMBETAR. KJO DO TI LUMTURONTE SERBET PA MASE .

 23. nord.al says:

  Te lumte Kimete. Ti provon se Kosova ka gra qe meritojne te jene ne krye te vendit ne politike.

 24. tomori i beratit says:

  Hallall BUKA O KIMETE BERISHA.Shkrimit tuaj nuk u heq asnji presje.Keta muter qe sot dshajne Ed Ramen se perse foli per Kosoven nuk jane gje tjeter veçse horra ,huligan ,antishqiptar t terbuar duke filluar qe nga kreshnik çollaku i berishes e deri tek Berat Bukshkaluri i kosoves.Bjeru kokes o trimeresha e kosoves.Hallall buka o Kimetja e Kosoves

  1. Luani says:

   Te lumte je vajze me taban dhe miresi, e misheron kete virtyt dhe nga pamja, nje keshille te vogel, per shumicen e shqiptareve ketej kufirit, mundohu te shkruash me pseudonim, se mbiemri yt eshte i urryer per 80% te shqiptereve( shaka)

  2. Luani says:

   Te lumte je vajze me taban dhe miresi, e misheron kete virtyt dhe nga pamja, nje keshille te vogel, per shumicen e shqiptareve ketej kufirit, mundohu te shkruash me pseudonim, se mbiemri yt eshte i urryer per 80% te shqiptereve( shaka)

  3. Luani says:

   Te lumte je vajze me taban dhe miresi, e misheron kete virtyt dhe nga pamja, nje keshille te vogel, per shumicen e shqiptareve ketej kufirit, mundohu te shkruash me pseudonim, se mbiemri yt eshte i urryer per 80% te shqiptereve( shaka)

 25. Mike says:

  Bravo Kimete, elokuente dhe e qarte. E verteta duhet mbrojtur. Nuk mundet ky diskurs te mbetet peng kalemxhishe me ndjenja te theksuara inferioriteti.

 26. XHAXHA THOMAI says:

  O BEN …. PO A JE NE TEREZI APO JE PATALOGJIKISHT ME PROBLEME MENDORE ???!!! VERTET I MENDON ATO QE THUA ???!!!! E KE THJESHT NGA XHELOZIA SE NUK EHSTE E MUNDUR???? PO KUR KA BERE NDONJEHERE FOTO RAMA ME VUCIC NE SERBI ??? NQS E KE FJALEN PER NE SHQIPERI ATHERE NDRYSHON NDJENJA E INFERIORITETIT KTHEHET NE TE KUNDERT SEPSE NE SHTEPINE TENDE DUHET TE JESH MIKPRITES O PLAK EDHE PSE NJE FOTO ME GISHT NE BYTHE NUK KA ASNJE DOMETHENIE. SA PER KOSOVEN QE ESHTE E PAVARUR KETE E DINE TASHME EDHE FEMIJET E VEGJEL POR A E KE TE SIGURTE TI CFARE MUND TE NDODHE MBAS 65 VJETESH ????? PO MBAS 115 VJETESH?? PO MBAS 16 VJETESH???? E VETMJA SIGURI E PERHERSHME EHSTE QE SERBIA TA NJOFI ZYRTARISHT PAMVARSINE E KOSOVES O LOQE VETEM KESHTU FITOHET SIGURIA NE ARENEN NDERKOMBETARE SOT EDHE DERI NE PERJETESI SEPSE NDRYSHE MUND TE NDODHE EDHE E PAMENDUESHJMA ( MEGJITHSE KJO KA PAK GJASA TE GJITHE E KUPTOJNE ) POR NUK ESHTE 100% E SIGURTE SIDOQOFTE. NUK ESHTE LOJE KALAMJSH O BENI QE NUK HECEN VET POR ESHTE CESHTJE E NJE KOMBI O KORB NJERI . VERI GISHTIN POCIT O PLAK SE ESHTE TURP E FAQJA E ZEZE TE KESH TE TILLA MENDIME. SUGJERIM!!!! MJERE KUSH TE KA AFER .

 27. I drejti says:

  Bravooooooooo, nje grua e mençur, fjale pakë por çdo fjale e skalitur.

 28. Ben Dibrani says:

  Nuk i kuptoj disa ketu qe e shpallin marrezine sheshit. Si mundet te kritikohet nje kryeminister qe eshte i vetmi qe i ben nder Shqiptareve kudo qe paraqitet. A mundet qe urrejtja patologjike e frymezuar nga disa mjerane politike, te erresoje vemendjen ndaj interesit kombetar qe po mbrohet si kurre me pare?
  Ne vend qe te mbeshtesin keto qendrime te shkelqyera te kryeministrit, zgjedhin ta peshtyjne ate dhe interesin kombetar.
  O rrace e poshter, te pakten HESHTNI !

  1. Gasper says:

   Ti jepi voten, shko dhe puthe ne balle po deshe kete kryeminister famoz Batutash. Mos nderhy te te tjeret dhe te opinioni i tyre. C’do njeri ka te drejte te jape opinionin e tij per nje figure Kryeministri qe qeveris nje vend ne emer te te gjitheve. Disa do ta kritikojne dhe disa do ti lepijne menderen. Ata qe e kritikojne nuk do te thote se jane me te keqeinj se ata qe i lepijne menderen. Konkluzionin do ta vertetoje koha dhe realiteti ku jetojme. E verteta nuk zbehet, nuk ndryshket dhe nuk shperbehet, sepse ajo qendron gjithmone aty ku eshte ne vendin qe i takon, e paster me drite dhe e paprekshme.

 29. Dragusha says:

  Po mos te kishte brenda kjo analize e juaja plehra ose ofendime, vertete qe do te ndalesha ti besoja sado pak mendimit tuaj, por me keqardhje ju i vendosni ato si kryefjale qe cenon rende dhe formimin tuaj.
  Keqardhje pe ju se nuk mbroni dot as vehten duke gjykuar me nenvlehtesim per te tjeret..

 30. mirel says:

  Po kerkojini njehere llogari kryeministri per deficitin tregetar me Serbine.
  Per miellin e helmuar qe vazhdojne ta blejne nga Serbia me analiza te “rregulluara” nga shteti Shqiperise . Shteti vrte kujdeset per mallrat kontrabande dhe te ndaluara qe vijne nga Serbia.
  Kerkojini pse nuk mban premtimet elektorale dhe te liroje Shqiperine nga koncesionet qe po i shkaktojne humbje te thella shtetit shqiptar dhe po rrit xhepat e pusht etareve.
  Te pakten Vuci e deklaron hapur se mbron interesat e Serbise dhe jo pallavra mbi Evropen e Edit.
  Ja ta zeme se Edi padka bere trimeri te thelle.
  Neser e zhben Meta..

 31. Sali Kosova says:

  A i gjeti parat vjedhura ne arroport Rama? ku gjendet Shqiperia me zhvillm ekonomik, qfare arsimi dhe shendetesi ka? 104 vjet shtet i barabart me Afriken Jugore. Rama ta ndalin hajnine , te behet Shqiperia e forte ekonomikisht dhe ne aspekte tjera , sepse vetem me pune fitohet beteja.

 32. Sakica says:

  MOS hani muta palidhje,,,,, rammuti i urren gjdo Shqiptar , dhe i Don serbt sepse veq ai qe i Don serbt shkon atje, ato deklrata per pranim Te Kosoves , dhe per Trepcen jan vetem filma , realiteti esht tjeter, tradhti nga RAM muti , ajo pshurrajka paska marr Pak mish me lepij nga kristaqi per ket shkrim

 33. kopani says:

  E Turpeshme kur lexon komente te shkruara nga disa Monstra , Rrugecer , Llapa qener , te ligj dhe injorante se keta te pa fytyret , Kosovare Qelbanike si ky Sakica , Sali Kosova , Mirel e ndonje tjeter te cilet jane pa dyshim turpi , banaliteti , anti shqiptare qener te poshter e te pa bese , Nuk di cfar monitorimi e pergjegjegjesi ka e mban ky monitorues i gazete serjoze Tema qe ja ndyn imazhin kesaj medie ?! Zoti Mero jo vetem te shkruaje editoriale por edhe te lexoje keto xhevahire te shkruara ne shume komente .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *