Adi Krasta rikthehet në Top Channel

krastaAdi Krasta rikthehet tek Top Channel.

Kjo bëhet me dije nga vetë televizioni.

Krastës i është besuar drejtimi i programit të madh të çdo të diele në Top Channel, “E Diell”, në të cilin ai do të jetë i shoqëruar nga një staf profesional i televizionit më të madh në vend.

Ky është një rikthim i Adi Kratës në skuadrën e Top Channel, pas eksperiencave fillimisht me emisionin e mëngjesit “New Day”, “quiz show” “100 milionë” e për të vijuar më pas me drejtimin e programit “E Diell” për dy sezone.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Adi Krasta rikthehet në Top Channel”

 1. Ana says:

  Po ishte ky qe e quajti TCH televizion mafioz?!!!!!! Atehere eshte marre vesh me vjollca mafiozen! O Zot cfare monstrash……

 2. petriti says:

  Nje mendjemadh qe prish cdo emision.

  1. Loli says:

   Ke permbledhur ne gjashte fjale ate qe nuk po e kuptoja dot, se cfare nuk shkon me Krasten. 😀

 3. Darius says:

  Kafshet kane dale jashte kontrrollit dhe Diveroli…..

 4. astrit says:

  Turp per Topin nese e pranon mbas atij sulmi qe Krasta i ka bere ketij televizioni.

 5. Anna says:

  Amin o zot te shohim si moderohet he tv

 6. VILI says:

  Hajde o Adi hajde ,behu modest,gje qe nuk e ke ne gen,bota ecen prepara,ec me te.Tung !

 7. lida al says:

  U kthye djali plangprishes, por tani me pervoje te madhe bechettiane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *