Aktori i njohur: Mjerë ai që mendon se Grida me Lulin mund të qeverisin këtë vend

Duma-BashaDebatet e fundit politike, nuk lënë indiferentë as artistët.

Aktori Albano Bogdo shkruan se është e vërtetë që kjo qeveri ka shumë probleme, por nuk mund të japë shpresë Grida Duma me Bashën.

“Jam shume dakort, me njerezit qe nuk u pelqen qeverisja e Rames.

Ka shume probleme, droge, korrupsion….shume te keqija.

Por, MJERE ai qe mendon, se Grida me Lulin mund te bejne me mire”, shkruan ai.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Aktori i njohur: Mjerë ai që mendon se Grida me Lulin mund të qeverisin këtë vend”

 1. klodi says:

  Kur qenka bere Albano Bogdo aktor i njohur??!!

  1. Edkari says:

   E dime qe eshte karagjoz i njohur,kaq.

 2. I drejti says:

  Shume e bukur nderhyrja e avokatit gjate diskutimit te Grifshesh. Nje njeri e mbushur me mllef nuk e di se perse, e tensionuar, e pa edukate me menyren se si i foli avokat Ngjeles. Si mund te shpresosh nga njerez te tille qe mezi presin pak pushtet per te gllaberuar gjithçka. Si mund te besosh tek kjo alternative njerezish qe kane dhene prova te tmershme te papergjegjshmerise se qeverisjes. PD eshte nje parti qe duhet te riformatohet nga e para. Nuk ka asnje shprese ne Grifshen, Noken, Ristanin e CO.

 3. Si ka mundesi ti besosh nje njeriu te shperfillur si njeri ,Nuk fiton dot Duresin dhe tashti kerkon qeverine bashke me lulin e vocer vrases hajdut dhe mascara.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *