Avokatja e Ngjelës i përgjigjet Grida Dumës: Ke kaluar në gjendje ekstazie dhe të papërmbajtshme

grida capiArnida Çapi, avokatja që bën pjesë në partinë e Spartak Ngjelës, i është përgjigjur Grida Dumës.

Kjo e fundit ka ironizuar Çapin në emisionin Opinion, ndërsa debatonte me Ngjelën.

Ajo e ka cilësuar atë avokate seksi.

“Ti në fakt i ke strukturat e ndara në partinë tënde, ke atë avokaten seksi”, i është drejtuar Duma, Ngjelës, ndërsa flitej për drogën.

Kjo, për shkak të një deklarate të Çapit në lidhje me legalizimin e hashashit.

Nuk e dija se të flitet për drogën të jepka efekte ekstazie, po mesa duket kjo zonja pedagoge që fliska te opinioni paska kaluar në gjendje të papërmbajtshme teksa, ndër të tjera, më referon jashtë kontekstit”, shprehet Çapi, si reagim ndaj Dumës.

REMOTE_ADDR:[]

18 komente në “Avokatja e Ngjelës i përgjigjet Grida Dumës: Ke kaluar në gjendje ekstazie dhe të papërmbajtshme”

 1. Timi says:

  Kjo Duma të vetmen gjë të mirë e ka në shtrat. Për tjetër nuk vlen gjë.

  1. arbereshi says:

   Ca thu more Timi, Grida po e ndjen qe eshte afer menopauzes. Me gjithe rrespektin per femrat.

 2. aaaaaaaaaaaa says:

  Ehh moj grrinjë, tek pd te mbajn per (sexi),por para kesaj sorkadhes u dukerke si mjelese kooperative .

  1. Mzati says:

   Kjo bjondja osht avokatja
   .taku po per legalen qi paska mashalla..o tak ruju komshiut

   1. Lugati says:

    A po vje mi cap mem cap i here pash zotin hajt ke lugati jot se te du fort

 3. Eksperti i p...... says:

  Hakshe hakshe ne shtrat nga mesi e lart,se nga mesi e posht eshte si dare per te shkulur gozhde.

 4. XHIM XHIBOKSI says:

  GRIDA mund te jete seksi per pamjen por kur e degjon te neveritet e ste vete mendja tek ajo sikur me mjalte ta kete sepse nga goja ajo nxjerr vetem vrere dhe nje femer e tille te ngjall veç urrejtje,nuk e di se kujt mashkulli i vete mendja tek kjo femer me vlersim qe nxin çdo gje te bardhe.
  Nje femer qe vetem urren nuk ka prespektiv dhe i duhet vetem atyre qe kane urrejtje per shqiptaret.

 5. loni poni says:

  Kesaj zonja Dume i ka hyp deliri i madheshtise, ajo vete e kupton po nuk do t’ja dije, nuk ka problem, vetem kur diskuton dhe pozicioni qe mban kur flet dhe sterflet, a thua se vetem kjo eshte e ditura ne kete dynja, e re mendja te shkreten, na vjen keq se ne opinion mund te jene dhe te tjere qe mund te degjohen, po vetem prania e saj na ben qe te nderrojme kanal, kaq e neveritshme eshte, eshte bela e madhe kur te hyne vetja ne qef.

 6. Landi says:

  Grida ka tendenca burrerore. E thene ndryshe, nje udhetim ne ishullin e Lesbos nuk ka per t i bere vecse mire sepse do t i lejoje nhe shkarkim te thelle te energjise burrerore.
  Por ka per t a kuptuar shume vone qe me shume rendesi ka veteorientimi seksual sesa perversiteti ne politike.

 7. Pasthirrma dum dum says:

  Kjo grida dum dumja vetem te llape di
  Tamam buce qe spushon se lehuri kot me kot
  Fakt eshte se per Te llapur paguhet prandaj nuk
  mund ta shohesh me goje Te mbyllur
  Pastaj te gjith keta Te Pd e Kane semundje prej
  LlapeQent salih dhe lulushes tije kete avaz !!

 8. Land. S says:

  Kjo bukuroshja sekretare ka qene, por Griden qe na u katapultua si dashnorja e te fortve nga poltrona e bensave, direkt ne sferat me te larta te politikes, eshte problemi. Neser do ta kemi me shume gjasa zvkryeministre edhe hajde e duro k..derrat qe tallin lesht neper lokale e mejhane!

 9. Mzati says:

  Per zotin i treshe e kisha bo me qef me kta te dyja..jan fiks fare nji kaptin bardhe nji t zeze..a ju rujt zoti te dyjave .t fala ka MZATI MYYYYYYYYYYH

 10. haku says:

  Jam i bindur se nje ky TIMI nuk ka qene ne shtrat me z. Duma!
  Perndryshe, z. Ngjela nuk preferon drejtesi per DREJTESI por per PARTI.Personi i cili per cdo hidherim kalon ne urrejtje nuk mund te ndaje drejtesi!

  1. Lugati says:

   O haku pash zotin shkruj troc mos ja qi nonen..e kom lexu komentin tat 10 here hala si kom dho dum ca do me thone..jom pa shkolle mer burre shkruj mo thjesht heret e tjera a rrofsh e mos ma mer per keq se spo tallem hajt me te mara

 11. racionali says:

  Me vjen keq ta them Grida,por zoti u be pishman me ty lidhur me bukurine qe te dha , prandaj te hoqi feminitetin – ndjesine kaq te domozdoshme per nje femer.Ti tani nuk je gje tjeter ,vecse nje shtrige e eger me pamje femerore. Besoj se mer hormone burrash dhe sidomos nga krimineli Berisha.Gjynah bukuri dhe mencuri e shkuar dem.Zoti te shikon por nuk te harron per te derguar dhe dhene ate qe meriton Gride.Paraja dhe posti gjithmone kane nje cmim.

 12. aqif tahipi says:

  Zoterinj dhe shoke ,pajdhi kudo kryeson dhe eshte permbi bindjet politike.rrofte pajdhi.

 13. Daja says:

  Ctu desh moj grida qe ia ngrite piacen kesaj … Nigjoi tash pordhet…..

 14. avokati i madh says:

  kam pas gjithmone dyshimin se Luli (Basha) imitonte nje grua, por sot mu vertetua ai (Luli) imiton kete (G.Duma). quote #avokatNgjela #emisioniopinion

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *