FOTO që ka çmendur rrjetin: Sa kafshë gjenden në të?

Në foton që shihni janë të fshehura 16 kafshë.

I gjeni dot pa ndihmë?

Askush nuk ia ka arritur deri tani.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-172-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-172.jpg","attachment_id":565471},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-169-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-169.jpg","attachment_id":565472}]

8 komente në “FOTO që ka çmendur rrjetin: Sa kafshë gjenden në të?”

 1. lida al says:

  Deri tani kam gjetur 12:
  1.Elefant 2. kal 3. qen 4. lepur 5. peshk 6. mace 7. breshke 8. merimange 8. pinguin 9. peshkaqen 10. gjarper 11. zog 12. mi
  13. te trembedhjeten ta gjeje ai qe deshiron te jete fitues

 2. lida al says:

  Deri tani kam gjetur 12:
  1.Elefant 2. kal 3. qen 4. lepur 5. peshk 6. mace 7. breshke 8. merimange 8. pinguin 9. peshkaqen 10. gjarper 11. zog 12. mi
  13. te trembedhjeten e te tjerat t’i gjeje ai qe deshiron te jete fitues

 3. maloket back ne shpell! says:

  kafsha e trembedhjete,esht qoftelargu Sal!
  shikojeni ke bolet e elefantit e ka gojen ,hap duke fol n parlamentin kafshn or. po nxjerr strerkala pshtyme nga goja e ndyt ngaqe s duron dot sa te nxjerri te keqen qe ka ne bark si djall shejatni qe nxjer te ligen nga barku//,…..
  dhe per knaqsi merr Karin e lefantit ne gojh gjat pushimit te llafosjeve te tij cmendore…
  kush gjen salen me kar elefanti n goj merr cmimin nobel si “veshguesi I shekullit” ne fushen e spiunise.

 4. alieni biblik ha ha ha says:

  shifni mer salen aty!
  hapni syt se ben muuuu!
  esht sala me lirien qe duken n plan t par
  mas bythe t elefantit duket edhe xen matraxeni I sals.
  sal kafsha me familjen e tij kafshnore…
  sapo kan dal nga shpella e tropojs //

 5. Etleva says:

  13 dhe foka, balena delfini!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *