FOTOT/ Berisha i “merr” ujin Tahirit dhe “ftohja” e Metës me Idrizin: Çfarë nuk u pa dje në Kuvend

Fotot e mëposhtme tregojnë disa nga momentet pikante të seancës së djeshme.

Si çdo të enjte, ajo është shoqëruar me debate dhe akuza të shumta.

Por, këtë radhë seance është shoqëruar me debate dhe tension dhe mes dy rivalëve të vjetër, Ilir Meta dhe Shpëtim Idrizi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-4.jpg","attachment_id":565296},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/meta-idrizi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/meta-idrizi-1.jpg","attachment_id":565297},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-tahiri-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-tahiri.jpg","attachment_id":565295},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-tahiri-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-tahiri-1.jpg","attachment_id":565294},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/meta-idrizi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/meta-idrizi.jpg","attachment_id":565298},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/meta-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/meta-3.jpg","attachment_id":565299},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/idrizi-meta-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/idrizi-meta.jpg","attachment_id":565301}]

5 komente në “FOTOT/ Berisha i “merr” ujin Tahirit dhe “ftohja” e Metës me Idrizin: Çfarë nuk u pa dje në Kuvend”

 1. TJ says:

  Berisha si komunist qe eshte eshte dhe konspiratori me i madh stalinist -enverian qe ka mbetur gjalle! A e kuptoni tani- pse u ngrit teoria e djalit te shkrete qe u gjet i vrare ne Sharrez?! A e kuptoni pse gazettat dhe portalet, qe paguhen me parate e gjakut te Gerdecit po perdoren kunder Gerdecit! Qellimi berishian ishte qe :- te dy te quheshin krime shteterore por, te bera pa dashje dhe pergjegjegjes jane dy kompani shteterore! Mendja djallezore e Berishes, eshte ne gjendje t’i vere edhe flaken Shqiperise! Pra s’ka faj Zeni por ka faj Meiko dhe Mediu! Ne shume raste nje mercenar i Berishes jep nje lajm qe e ka bere Berisha dhe te nesermen Sala thote: mediat shkruajne! Qytetari digjital me shkruan! Komunisti Berisha largohu dhe leri njerezit te mendojne se ku e kane vendin!

 2. landi says:

  TJ, nderro “siglen” sepse njihesh si pjesetar stalinist i grupit te kryeministrise. Paguhesh per te genjyer opinionin. Kete e dine shume dhe ta kane shkruajtur here pas here.
  Pse nuk e denon Edi Rama ngjarjen e Gerdecit? Pse nuk paguan, ashtu sic pagoi Berisha, sipas kerkesave te banoreve? Pse ra dakord dhe e mbylli gojen per vendimin perfundimtar te gjyqesorit?
  A e di ti se gjyqi denoi me vendim te formes se prere, ish-shefin e shtabiot te pergjithshem me 7 vjet burgim dhe amerikanet i dhane atij, pra gjeneralit Luan Shehu, strehim politik ne SHBA?
  Sa per komunist, me komunist se Edi Rama nuk gjendet sot ne Shqiperi.

 3. loni2 says:

  I ka marre shishen e ujit ku ka pire Tahiri, per t’ia dhene Vishes se sigurimit per t’i bere analizen e ADN-se. Nuk ja ka marre kot, ketu do te jemi e do shohim…

 4. andromeda says:

  Kjo poezi bie erë servilizëm dhe, siç dihet, vetëm servilët ecin në jetë. Dhe Dritëroit prej Menkulasi i ka ecur fjollë në çdo regjim.

 5. Spartaku says:

  Hajde LANDI hajde! Si ore nuk te punon mendja fare,Po ç’faj ka Edi Rama per gerdecin qe te denohet? Mos vall, ai ishte ne pushtet dhe e kishte nen kontroll,apo e kishte Berisha? Te vjen keq per Berishen apo per Zenin? Ju te pd-ke dini vtem t’i shtremberini dhe fajet tjua jepni te tjereve.Ja me çfare njerzish merre pd-ke.Edhe kerkon te vije ne pushtet ajo.Keshtu siç veproni,dhe silleni me nervat e shqiptereve,mos kerkon kot vota. Do fitoni kur te shikoni rrezen e veshit.Bastard.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *