FOTOT/ Bukuroshja ruse nuk kënaqet me divorcin 4 mln dollarë: Nuk ruaj dot standartin e jetesës!

Një bukuroshe ruse ka marrë 4 milionë dollarë ngë divorci i saj me amerikanin Richard Fields, por thotë se nuk i mjaftojnë.

Ekaterina Fields, 43 vjeç, thotë se ato para nuk janë mjaftueshëm për të ruajtur standartin e jetesës.

Ish-Miss Universi në vitin 1990 dhe avokati amerikan u ndanë në 2011 pas dhjetë vitesh martesë.

Ata kishin një jetë luksoze me vila dhe makina luksi që duket se i mungon tashmë bukuroshes ruse, që i është drejtuar sërish gjykatës për të kërkuar më shumë para nga ish bashkëshorti.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-170-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-170.jpg","attachment_id":"565429"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-167-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-167.jpg","attachment_id":"565430"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-166-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-166.jpg","attachment_id":"565431"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-156-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-156.jpg","attachment_id":"565432"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-142-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-142.jpg","attachment_id":"565433"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-120-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-120.jpg","attachment_id":"565434"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-113-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-113.jpg","attachment_id":"565435"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-100-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-100.jpg","attachment_id":"565436"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-90-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-90.jpg","attachment_id":"565437"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-80-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-80.jpg","attachment_id":"565438"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-61-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-61.jpg","attachment_id":"565439"}]

1 komente në “FOTOT/ Bukuroshja ruse nuk kënaqet me divorcin 4 mln dollarë: Nuk ruaj dot standartin e jetesës!”

  1. Mirush says:

    Po mire punojne keto? Gjykatat jane kthyer ne dhunues te te drejtave te burrave ne shume vende “demokratike”. Nese gruaja do te ruaje standartin e meparshem, mos te ndahej, ose te fitoje vete leket e saj. Ndryshe i bie qe shteti te legalizoje vjedhjen me dhune te individit.

Lini një Përgjigje te Mirush Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *