FOTOT/ Përplasja e “nxehtë” mes Grida Dumës dhe avokates seksi

Ditën e djeshme Grida Duma e ftuar në emisionin “Opinion” thumboi në distancë avokaten Arnida Çapi.

Por kjo e fundit nuk vonoi të kthejë përgjigje (Lajmi në rubrikën Aktualitet).

E gjitha lindi kur Spartak Ngjela tha se “E dija që Basha imitonte një femër kur fliste, por tani e kuptova që imiton Gridën”.

Duma iu përgjigj duke i thënë “shih atë avokaten tënde ti”.

Por nëse politikisht Duma është shumë përpara Çapit e cila kandidoi në 2013 nën siglën e partisë së Ngjelës, duke mos fituar dot, estetikisht ka një garë të fortë midis tyre.

Megjithatë ndoshta edhe këtu, Grida ia merr me eksperiencë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-175-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-175.jpg","attachment_id":"565601"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-173-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-173.jpg","attachment_id":"565602"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-163-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-163.jpg","attachment_id":"565603"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-178-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-178.jpg","attachment_id":"565600"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-149-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-149.jpg","attachment_id":"565604"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-127-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-127.jpg","attachment_id":"565605"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-120-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-120.jpg","attachment_id":"565606"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-106-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-106.jpg","attachment_id":"565607"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-96-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-96.jpg","attachment_id":"565608"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-86-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-86.jpg","attachment_id":"565609"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-67-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-67.jpg","attachment_id":"565610"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-51-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-51.jpg","attachment_id":"565611"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-39-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-39.jpg","attachment_id":"565612"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d14-31-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d14-31.jpg","attachment_id":"565613"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d15-26-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d15-26.jpg","attachment_id":"565614"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d16-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d16-16.jpg","attachment_id":"565615"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d17-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d17-12.jpg","attachment_id":"565616"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d18-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d18-11.jpg","attachment_id":"565617"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d19-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d19-11.jpg","attachment_id":"565618"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d20-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d20-10.jpg","attachment_id":"565619"}]

15 komente në “FOTOT/ Përplasja e “nxehtë” mes Grida Dumës dhe avokates seksi”

 1. Rocco Siffredi says:

  Belle ragazze!!

  1. altin says:

   hahahaahahahaahahahah

  2. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


   Në burg unë bie
   Për ty avukate
   Ç’e dua ktë tjetrën
   Që vjedh në pallate.
   .
   Ti je tjetër sua
   Ti je tjetër brumë
   G-ëja vrimëmadhe
   E ka lodhur shumë.
   .
   Nuk e dua Gënë
   Se u bë bajate
   Do çkri pasurinë
   Për ty avukate.
   .
   U do bie brënda
   Siç rashë me tinë
   Do bënem hero
   Sot për dashurinë.
   .
   Në burg unë do bie
   Ika që nashtinë
   Do ti fal të tëra
   Të më kërreç tinë.

   1. Grigor says:

    Gopist mund të jesh, por nuk besoj se je ‘gomist’. Ose je ‘gomist’ por figurativisht. Sepse kultura dhe talenti tregon tjeter profesion. E njeh gjuhen shqipe me dialekte.
    Respekte plako.

    1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:

     ?

  3. Arian says:

   Deshe te thoshe “belle fighe”, per tu pershtatur nick namit tend.

 2. Escape from Albania says:

  Do ishin dy aktore shume te mira per filmat e mi…

 3. Edkari says:

  Avokatja ……ja vlen.
  nr e celit po te doje le ta ler ke moderatori ketu.
  dhe ne se cmimi do jet qe tja rras me pare
  avokotit do pranoja /

 4. harillaqi says:

  Grida,si bora qe dhj…n qent.

 5. agimi says:

  Bravo Grida MODELE, hallal qumshti I nanes.

 6. ramiu says:

  E pashe rubriken ne opinion dhe te them te drejten Grida dominoj ,e mbyti panelin me llafe llufe!Vaj medet te jete ministre larg qofte

 7. tomorri says:

  Te bjere politika shqiptare ne dore te femres Grida vaj me det o popull.Jo per te ofenduare femren por keto qe bejne politike ne shqiperi nuk i kane lene me vend vetes se nje femre te vertete.ketu per keto femra nuk flitet me as per moral as per nder as per dinjtet as per grua as per nene dhe nuk e di se çfar keto, jane bere çarape e çthurur dhe nuk dihet se ku do te perfundojne se jeta eshte e veshtire dhe e gjate edhe pse je marre gjoja me politike si ajo shqiptarja mender.Te me fali sera e grave si Valentina Leskaj dhe sera e saj qe nuk jane te pakta.

 8. shqiptari says:

  Grida Daullja, Genc Pistoleta, Bylukbash Uturaku, Arben Rakia, Astrit Gjarperi, Xhoz Hipokritja, Albana Qameti, Lul Erekeqi – elita e PD-se dhe shpresa e shqiperise.

 9. Arturi says:

  Ah te Grifsha Sumen! 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *