FOTOT/ Vrau kundërshtarin me grushta, ja si pritet në funeral nga familja e të ndjerit

Një ndeshje normale boksi e shndërruar në tragjedi.

Pak ditë më parë boksieri Dale Evans u ndesh me rivalin Mike Towell, por fundi ishte i hidhur për Towell.

Ai humbi jetën për shkak të goditjeve të forta.

Evans i dëshpëruar ka shkuar në varrimin e tij me lotë në sy.

Por familja e të ndjerit e ka pritur krahëhapur dhe ka vlerësuar ardhjen e tij.

“Mbani mend buzëqeshjet që solli në jetët tona”, ishte mesazhi i familjes për të ndjerin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-169-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-169.jpg","attachment_id":565495},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-159-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-159.jpg","attachment_id":565496},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-174-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-174.jpg","attachment_id":565493},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-171-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-171.jpg","attachment_id":565494},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-145-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-145.jpg","attachment_id":565497},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-123-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-123.jpg","attachment_id":565498},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-116.jpg","attachment_id":565499},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-103-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-103.jpg","attachment_id":565500},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-93-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-93.jpg","attachment_id":565501},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-83-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-83.jpg","attachment_id":565502},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-64-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-64.jpg","attachment_id":565503}]

10 komente në “FOTOT/ Vrau kundërshtarin me grushta, ja si pritet në funeral nga familja e të ndjerit”

 1. Shqiptar says:

  Familja duhet te ishte ne gjak me kete boksier.Gjaku lahet me gjak.

 2. enter"" says:

  Boksi duhet ndaluar me ligj. Sport I ndyre

 3. Spartaku says:

  U mungon dhimbja per njeriun e tyre,ose ai qe u vra,do jete ndonje kopil jashte martesore.Nuk mund te presesh krahehapur ne familje vrasesin.Kafshe.

  1. Pelasgian says:

   O budall o hut o psikopat….

   Nuk e vrau qellimisht,vdiq aksidentalisht,vdiq per shkak te nje sporti luftarak ku rrezikohet jeta.

   Mire e ka serbi me poshte,shqipkaaret si ti do e kishin vra mas shpine . Shife ku te shkon djallzia saqe mendon per kopila.

 4. maloket back ne shpell! says:

  njers te ndershem!
  e jo si shqiptart qe do ta kishin vra pas shpine ne prit ,malokshe!

 5. Avni rustemi says:

  Keshtu si flisni ju djema i bie qe nena juaj duhet te urrej babain tuaj se ai e qiu dhe ato ngelen shtatzane ! Dhe daja juaj duhet te jet ne gjak me anen e babes per arsyen e mesiperme !!! Haha . Ai esht sporti dhe esht i rrezikshem ajo dihet gjera te tilla kan ndodhur po ndodhin dhe do ndodhin , ju te gjakut mos beni horrin se per te vrar esht kollaj por pastaj fshihenisi minj se mos u vrasin dhe shpresoni te vrasin Te afermin tuaj qe tu kaloj radha. Ikni qiuni se nuk jeni per komente

 6. Boksieri says:

  Enveri pati te drejte kur e ndaloi sportin e boksit ne Shqiperi. A kishte parimin marksist “Njeriu Kapitali me i cmuar”

 7. Pilafi says:

  shi ca thot ky kari ..njeriu kapitali me i cmuar. o bole vetem enveri ska pas lidhje me kte sbprehje.po ik futu nji pjat pilaf. ndersa per rastin e vdekjes se boksierit .jan gjona qe ndodhin mund te ishte dhe ky tjetri viktim. kurse ju qe thoni hyn ne hasmri thjesht jeni shum te trash. . nuk dini ti ndani gjonat kur njeriu futet ne hasmri dhe kur jo..mvje shum keq qe ka njerez eneverista te smur..dhe njerez te trash qe zdin te ndajn kekun nga byreku.. me 2 komente kuptohet se shqipria don dhe 2 breza te shkolluar jasht muncisht qe tfilloj te zhduket fara e ktyre lloj tipash..

  1. tanushi says:

   shume e vertete ajo qe the, duhen disa breza te hiqet zakoni i vrasjes i prerjes i bythlepirjes

  2. nick says:

   O PILAF, TE HENGERT FAHRI BALLIU.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *