PS sërish me një mjek në Kolonjë

kolonjePartia Socialiste ka nxjerrë kandidatin e saj për zgjedhjet e kryetarit të Bashkisë Kolonjë.

Ai është mjeku Ilia Stefo, i cili do të jetë përballë kandidatit të opozitës i zgjedhur nga Partia Agrare e Agron Dukës.

Zgjedhjet do të mbahen më 20 nëntor të këtij viti. Kjo datë u dekretua më herët gjatë së enjtes nga Presidenti Nishani.

Zgjedhjet në Bashkinë Kolonjë do të mbahen për shkak të humbjes së parakohshme të jetës se ish-kryebashkiakut Arben Malo.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “PS sërish me një mjek në Kolonjë”

 1. cun Tirone says:

  Kjo na paske qene “Mjeksia Falas” !?
  Sipas KM : Ne ju kurrojme pa leke , por nuk e bejme dot se nuk kemi mjekë !
  Prandaj nxirrni xhixhat dhe shkoni tek privati tu rrjepe skalpin.

  Moj Rilindje te kam dhjere
  s’te kuptova ndonje herrë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *