Sali Berisha degradon: Si mund të ketë qenë kryeministër i Shqipërisë, një njeri i tillë banal!

Sali Berisha ka degraduar totalisht me banalitetet e tij.

Duke u përpjekur të ironizojë ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri për makinat e reja të policisë, ai ka postuar këtë foto.

Pak ditë më parë ndërkohë postonte një tjetër video banale, kundër kryeministrit Edi Rama.

Komentuesit në faqen e tij e kanë sulmuar ashpër, ndërsa shprehin habinë se si një njeri i tillë banal ka qenë kryeministër.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-1.png","attachment_id":"565713"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-2.png","attachment_id":"565714"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-1-1.jpg","attachment_id":"565712"}]

14 komente në “Sali Berisha degradon: Si mund të ketë qenë kryeministër i Shqipërisë, një njeri i tillë banal!”

 1. ish tironci says:

  cdo popull meriton qeverine qe ka

 2. Saliu Komunist i pabese dhe serb.. says:

  Ish tironci qenka bere MALOK.

 3. alieni biblik ha ha ha says:

  pse ,tashti e merrni vesht ju qe demokracija esht sistemi politik I sundimit te shkerdhatave,kurvave,bythqimave kriminelve vrasesve… dhe kujtdo qe ka vese?
  po t jesh I nershem je komunist, sepse je per bashkesin komunitetin komunen komunizmin,je per ate qe thot bible “duaje tjetrin si veten tende. mos I bej tjetrit ate qe s do duash te ta bejn te tjeret ty..”
  kurse demokratet I bejn tjetrit te keqen,i bejn ate qe ata s duan t ja bejn te tjeret atyre. demokratet vrasin,
  komunistet fusin njerzit n pun,
  demokraqtet I bejn njerzit kriminela vrasesa drogdiler hashsashmen,
  edhe kur I fusin n pun ne demokraci .njerzit jan si skllever. punojn gjith diten per tjetrin. qe pasurohet dhe ben miljarda ,si dhe don t zgjidhet edhe president shteti duke I fut grave t botes gishtat n pidh!
  kjo esht demokracija
  kta jan demokratet.
  dhe jan shumica.
  jo komunizmi. jo. nuk esht komunizmi qe do ta ndeshkoj demokracin e shkerdhatave kriminelve dhe bythqimve te ndyr. sepse ata .,demokratet jan shumica.
  jan alienet qe do vijn dhe do ti pjekin ata ne zjarrin e ferrit.
  e keqja ka marr dhen,
  re te zeza duken ne horizont
  demokracija esht e keqja me e madhe e botes.
  alienet do I bejn gjyqin final njerzimit.
  ndeshkimi esht kozmik.
  do shuhet bota.
  do ngordhin njerzit si minjt.

 4. NE jemi nje me ty SAIMIR says:

  LUfra qe po i behet Z.SAIMIR TAHIRIT ka vetem nje qellim denigrimin e JUGUT,Dhe ket SALI BERISHA po e ben me ndihmen e EDI RAMES .por nqs SALI BERISHA e mori pergjigjen ne 2013 EDI MASHTRUES RAMA .vrasesi ishpreses se popullit dhe nje nder organizatoret e vrasjes se bankierit ARTAN SANTO dhe vjedhjes se BSH ,pergjigjen per kete denigrim te JUGUT do ta mare ne 2017 Jugor bashkohuni kunder ketyre 2 plehrave SALI BERISHA e EDI RAMA, i qendroni prane ne keto momente te veshtira Z SAIMIR TAHIRI i cili po tregon kultur e maturi perball baltes qe po hedh EDI RAMA me doren e SALI BERISHES.

 5. gita says:

  A duhet te mbaje pergjegjesi çfaredo qofte ky njeri? Pse e lene te lire familja? Ah ! Harrova po ku e ka familjen. Lidheni se do haje ndonje aq eshte terbuar.

 6. Shqiptar says:

  Saliu ka mare jete te pafajshme Shqiptaresh te pafajshem dhe njerezit çuditet nga banalitetet e tij.Une çuditem me ju.

 7. Lal Prenga says:

  Ne jemi nje popull i tredhur perderisa Doktor MORTJA. , Xeni , Gita e Vjollca Vokshi tallin pi..n me ne!
  Por nuk e kemi per here te pare!!!
  Me 1912 nje pjese e madhe e popullsise ishte kunder Pavaresise!
  Zogun e sollen ne pushtet bajonetat serbe dhe dumbabet e respektojne dhe sot!
  Enveri nxiti dhe udhehoqi luften e klasave dhe nje pjese e madhe e popullit e zbatoi me deshire!
  Doktor MORTJA instaloi ne Shqiperi tallava ekonomike, politike e kulturore dhe nje pjese e madhe e popullit e ka idhull!
  Nje shembull personal, te aferm te mi, pas ardhjes ne pushtet te Doktor Mortjes, u mbyllen ne shtepi me te madh e te vogel per arsye te nje gjakmarrje mbi 100 vjecare! Femijet u detyrun me braktis shkollen dhe kaluan keshtu 5-6 vjet!
  Asnje nga shteti nuk u duk asnjehere apo per te tentuar per te be dicka!
  Idhulli i tyre???? Doktor MORTJA !
  Ne jemi nje popull i pjerdhur dhe asnje fjale tjeter!

 8. Landi says:

  Nje gje eshte e sigurte: Tahiri po e cmend Berishen. Po e ben artist te gjorin.
  Pastaj nuk e di perse po vjen era peshkaqen.

 9. maloket back ne shpell! qe te sigurohet paqja ne bot. says:

  o sal!
  shko ktheu n shpell se s je per parlament!
  shpella po t pret
  o sal
  shpella po t thrret!

 10. lond says:

  Ti me nofken jemi me ty saimir cfare trapin komenton si rrot k…, me ke je ti mor pis me sali shpellarin, nuk e shikon qe rama ka perkrahje nderkombetare apo kujto ti se ata jan budallenj dhe toc si puna e jote

 11. Bardhi Tolabi says:

  Deri tani,e dinim se ka vezhguar nga vrimat e haleve ne Tropoje.Sot,po marrim vesh nje lajm te ri.Saliu pelqeka vrimen e bythes…,qenka kthyer ne gay…
  Nuk thone kot,sa rritesh manitesh…

 12. heretiku says:

  “Katunaria n’qytet, atdheu osht m’rrezik”- Qazim Mulleti.
  E perditesuar, kjo thenie e ish prefektit “famoz” sot do te ishte : “Shpellaret ne qytet, atdheu ne katastrofe”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *