VIDEO/ Ngjela tallet me Bashën: E dija që imitonte një femër. Grida Duma: Merru me atë avokaten seksi ti

Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin Opinion, është tallur me Grida Dumën dhe Lulzim Bashën mbrëmjen e djeshme.

Ndërsa dëgjonte duke folur Grida Dumën, ai ka thënë: “E dija që Lulzim Basha imitonte një femër, ja imiton këtë”.

Por Grida i ka kujtuar atij një avokate seksi që Ngjela “ka në partinë e tij”.

Këta gjërat me seks Grida në fakt i di mirë.

Ngjela fillimisht u përplas edhe me Mark Markun.


20161013-222131 by e-d21


20161013-214730 by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

15 komente në “VIDEO/ Ngjela tallet me Bashën: E dija që imitonte një femër. Grida Duma: Merru me atë avokaten seksi ti”

 1. Tani.deutschland says:

  Grida Suma
  Kur hap gojen
  Kuterbojne fjalet qe nxjerr
  sikur te kesh bere nevojen

  Me mire te nderrosh kanal
  Se te shohedh kete m.t
  pergojon cdo njeri
  Kujt ja futi, kush ja fut.

  1. Edkari says:

   Avokotit i duken te gjithe si vetja e tij.
   Thote per te tjeret qe imitojne femren
   por ka kohe qe vete sillet si nje femer
   ruspi,kalon si kurva sa ke njeri ke tjetri.
   Dje ishte me Berishen dhe sot me Ramen
   por dhe te personin e tij ka tendenca te
   hapuara te nje jete seksuale te dyfishte.
   Avokoti ne rinine e tij ka qen nje frekuentues
   i rregullt i shtepise se Panajot Kanaçit,aty
   mblidhej “ajka”e rinise moderne qe merrte vesh
   nga jeta e dyfishte seksuale,thene shqip e benin
   me radhe me njeri tjetrin dhe pastaj zgerdhiheshin
   ne vendin ku rrinin duke e hequr veten si feministe,
   rrinin ne rrugen Broduej duke shitur pordhe qe
   i dilnin lehte nga vrima e bere fertele.
   Mbreme e pash avokotin qe ishte gati te dremiste
   si nje qen plak.

   1. Aleksander says:

    S’ke faj,t’ka share Griden,patrioten .

 2. Bojagjiu digjital says:

  La nam kjo idiotia. Sillij si rrugace rrugesh. Spartaku te pakten ja dhjeu se e injoroi dhe vazhdoi me qetsi.
  Prandaj u del nami femrave shqiptare si te egra. Shikoni kte injoranten api grupin injorant tesh te pdese.
  Kjo, zhozi, ajo vokshi. Si burra duken.

 3. Fatosi-kosove says:

  E kalova naten para TV-s duke pare emisionin e Fevzos “si po qeveris Edi Rama” dhe thash me vete shyqyr o Zot qe nuk jam pjese e PD-s dhe as qe e kam votuar ndonjehere,dhe a e dini pse?
  Pikerisht per faktin se aty jane kriminel te tipit grida duma qe sdi dreqi se eshte greke apo serbe dhe qe aq me vner fliste para TV-s sa me kujtonte millosheviqin kur fliste para disa vrasesve serb ne fushe kosove,por fatmiresisht mbreme u binda se sa ju mungojka pushteti njerezve si duma,sepse u paska mbetur merak qe skan vrare edhe me shume,shihja te mallkuaren duke share,shpifur,njollosur e urryer çdo gje shqiptare dhe ngrinte ne qiell “popullin” e PD-s,duke mos e marre fare parasysh vrasjet qe kane bere,maskarave qe kane bere,kush e beri Lazaratin oj duma e mallkuar,kush sulmoi policin e shtetit kur hyri ne Lazarat,pra a eshte kjo deshmi e mjaftuar se ju jeni tmerruar nga shkaterrimi i droges qe po ban policia,prandaj jeni aq e trishtueshme para shqiptareve,zonje,por une kam nje urim per ty,lus Zotin qe te te shof keshtu tere jeten tende ty dhe kopene tuaj qe quhet PD-turpi i shqiptareve.

  1. Edkari says:

   Fatos-Kosove
   a e keni vene re qe ne shqiptaret nuk fusim
   hundet ne punen e kosovareve.Ju ne daç
   zgjidhni Thaçin e ne daç Ramushin apo
   VV ne nuk na plas bytha fare mbasi
   keq me vjen ta them po nuk ja vlen
   te merresh me gjakprishur.
   E keqja me e madhe qe serbet i bene
   Kosoves jane perdhunimet masive
   mbasi sollen dhe frutin qe jeni shume
   si puna Fatosit-Kosove e plot dobiçave tjere.

   1. Fatosi-kosove says:

    Edkari,
    edhe emrin e paske zgjedhur,mbase je edhe i tille kjo shifet nga shkarravitja jote,sa per fillim po te them se une jam me origjine nga kosova por kam lindur dhe jetoj ne shqiperi,pastaj une jam 45 vjeqar dhe nuk jam produkt i peerdhunimeve qe ty te paskan gezuar,e mua jo perkundrazi,kam dhimbje per te gjitha ato nena e motra qe ishin viktima te kafsheve qe aspak nuk dallonin nga luli,duma e ti Edkari,prandaj une shqetesohem per kombin tim ku do qe jetojne dhe nuk shaj as fyej te tjeret dhe as qe i them dikuj nga shqiperia se ske te drejte te flesesh per kosoven dhe anasjelltas,sepse kete e bente serbia dikur dhe tash po e bani ju ne krye me sali berishen,lul bashen,dumen e noken,strazimirin e paloken,ty edkari e fazlliqi,por nje gje dihet tradhetaret jane fundrrina e kombit dhe si te tilla do perfundojne.

   2. Leli.j says:

    Qetesohu se prap kokrra kurves ngelet si me mbrojtjen tende apo pa te 🙂

 4. No comment says:

  Grida eshte e perdhier sepse , ne tabulatet e fundit te Olldashit e te Santos ka qene ajo….hmmmmm,…kujt I serviloset ajo kaq shume…Sales? hmmmm, vetem ai ja nxjerr te palarat dhe do te jete sa me korrekte me Sal Kurve Kriminel hajdutin e shqiptareve, sepse ai, ai qe thoni ju, ja ben nenen asaj nese nuk flet ashtu si foli te Opinion ose flet gjithmone….Qe thoni ju Grides i ka rene per hise te mbuloje krimet qe beri duke cuar ne prite Olldashin e Santon…..moj Grida Suma, do te vije rradha edhe ty pas Babes Sal….

  1. dilo says:

   ndoshta eshte e vertete ajo qe thua por popullit i ka ardhe thika ne kocke tani spo beson me fare te gjithe fajtoret para drejtesese athere populli do lehtesohet pa hallet e problemet skane te sosur per kur te vdesim po e shohe se me qa lloje kuqkash eshte tu kerku me ardhe ne pushte pd e dhijer mo e thente zoti

 5. Shqupi says:

  Njoftim per shtyp-
  E pa para, e pa arriteshmja Suma(Duma), ja kaloi edhe parashikimeve te drejtuesve te “Klubi-Ec përpara të çafsha ballin”. Edhe Kryetari i klubit “Bujari ju dëgjon”-Bujar Nishani, qe sot ktheu ligjin e mbetjeve, eshte
  larg kontributit te pazevendesueshem qe Suma jep per SHQUP-in dhe Lulkën – ”Barba a Pizzo Fondo Schiena”. Anetaret e klubit, ku Suma ben pjese, me perjashtim te Jozi-it, jane krenare me ty:
  Kryetari i klubit “Bujari ju dëgjon”-Bujar Nishani,
  Nën Kryetari- “Toqja që qesh”-Arjan Çani ,
  Ndihmes Nen Kryetari- “Ja sheshi, ja mejdani, ja dhe Xhepi Kapedani “- Rexhep Mejdani,
  Sekretarja-“Kape për leckash, qite jasht”- Jozefina Topalli(Çalamani), dhe
  Anëtarët e asociuar :
  1) Fytyra e vrenjtur, me sy të vegjël”, pushti politik- Oerd Bylyk(Kiçi)Bashi,
  2) Fytyra e qeshur”, pijedashësi – Arben Ristani,
  3) Dy-pllom-ati i tredhur”, miku i Sypeshkaqënit-Aldo Bumçi,
  4) Tutto muscoli, niente cervello”-loloja i oborrit-Flamur Noka,
  5) Arkitektit popullor” – i shpifuri – Fatos Lubonja,
  6) Njëkërcu në Londër” – Njëpllomati – Gjol Berisha(Alias Mal Berisha),
  7) Merre me lëng, se mishi mbaroi”- Sqapi -Agron Gjekmarkaj,
  8) Mendja e madhe e keqja e të zot”- Veshëgjati – Besnik Gjongecaj,
  9) Bukuroshja e zgjuar”-E para e K.ç.k. -ve – Grida Suma(Duma),
  10)Gazetari dhe ’Anal’-isti i pa arritshëm shvejkjan -Genc Burimi,
  11)Derri i butë ha në dy hale”-“KokëTuli”- Genc Gjokutaj,
  12)Po me urën ç’patën?” “Kalorësi i fytyrës së Vrejtur” -Alias Nic RedBlack- Kreshnik Spahiu,
  13)Dhallë dhallë moj bukuroshe, unë hidh ujë ti po Bardhoshe”-Bozaxhiu i oborrit- Adriatik Llalla,
  14)I vogël Artist, i rritur Qeros Lecca Culo”- Pistolero i oborrit-Genti Strazimiri,
  15)Bëm baba, të të ngjaj-” Vetull Shkruari kopetent i oborrit”-Alias Çim Gjata(jo Peka)-Çlirim Gjata,
  16)Shko e mblidh hashashin, kaq po të them- Foto modelja e oborrit- Albina Deda,
  17)Keq me burrë, keq pa burrë, ……..- Super ekonomatja e oborrit-Suzana Guxholli,
  18)Mimoza Llastica- Dollapi pa kapak i oborrit-Mimoza Hajdarmataj,
  19)Siç ka thënëVashko Pasa- labja analfabete funksionale e oborrit- Liliana Elmazi,
  20)Injorantit noterik Çlirim(Qim) Peka,
  21)Bukuroshja e çartur”-E dyta e K.ç.k. -ve – Albana Vokshi(Paloma)- Krye Mjekja popullore e oborrit,
  22)Ciu ciu firifiu, kush ja ben ja ben vetiu”-Voltana Ademi – Kanarina e oborrit,
  23)Krra, Krra, Krra,….”- Ndriçim Kulla – Nje nga Sorrat e Jarit,
  24)Rrofte Sala me vizion rinor per politiken- Kilja nga diaspora, shpresa e oborrit -Akil Kraja,
  25)Qeshu rini qeshu, lulëzimi eshte i yti- Luleshtari i oborrit-Belind Këlliçi.

  Me Sumen(Dumen) solidarizohen edhe anetaret e “Klubi- Sindroma “Rrudhat e Ballit””, si me poshte:

  Kryetari i klubit: “Antikomunisti popullor”- Fahri Balliu(Alias Bari Falliu),
  Nën Kryetari- “Sindroma “Bari Falliu”- Star Rakia-Ylli Rakipi,
  Ndihmes Nen Kryetari- Tutto muscoli, niente cervello”- Flamur Noka,
  Sekretari-”Dashnori i portokalleve” – Ridi Paliaco-Luçiano Boçi,

  Anetaret e Asociuar:
  -“I vogël Artist, i rritur Qeros Lecca Culo”- Gangsteri Xhiri–Pistoler Strazimiri,
  -“Ja kom bo Droges tete me di”- Gangsteri Roma – Komisar Dogjani,
  -“Çfare lind prej qetes gjuan minj”- Gangsteri Zhivola 1 – Minister Ruli,
  -“Çfare babe kishe, çfare m.ti dole”- Gangsteri Zhivola 2 – Zv/Minister Mima,
  -“Gamor ti, gamor kush te vuni..” – Gangsteri Jakobin – Prefekt Kruja,
  -”Fytyra e vrenjtur, me sy të vegjël”- Gangsteri Durresi -Oerd Bylyk(Kiçi)Bashi,
  -”Kavajoti tutti cani, futi qenin te duhani”- Gangsteri Kavaja –Astrit Patozi.

  Suma (Duma)-Eshte ylli i Marareshallit dhe partise per te ardhmen .
  Sipas sondazheve, me e votuara, si e para e k.ç.k.-ave eshte Suma(Duma) dhe jo Jozi.
  Ne shqip: Emri i saj nuk thote asgje, por te frymezon per “revolucionin demokratik” te Mareshallit,
  Ne Anglisht: Emri i saj ndonse simbolizon babezi te frymezon per “Strategjine e kafshates” te Mareshallit,
  Greed [grid]–lakmi , babëzi,
  Ne Italisht: Emri i saj do te thote britme dhe te frymezon per “Sharje ne publik” si Mareshallit,
  Grida-britmë, sharrje.

  Zyra e Shtypit te KQ SHQUP

  Gazetari Qim Peck

 6. Salbytha says:

  “Edkari” me keto qe shkruan tregon se sa koqe behet
  kur i preket Mareshalli apo klani i tij.

 7. Gazeta 24/1 says:

  Njoftim per shtyp-
  E pa para, e pa arriteshmja Suma(Duma), ja kaloi edhe parashikimeve te drejtuesve te “Klubi-Ec përpara të çafsha ballin”. Edhe Kryetari i klubit “Bujari ju dëgjon”-Bujar Nishani, qe sot ktheu ligjin e mbetjeve, eshte
  larg kontributit te pazevendesueshem qe Suma jep per SHQUP-in dhe Lulkën – ”Barba a Pizzo Fondo Schiena”. Anetaret e klubit, ku Suma ben pjese, me perjashtim te Jozi-it, jane krenare me ty:
  Kryetari i klubit “Bujari ju dëgjon”-Bujar Nishani,
  Nën Kryetari- “Toqja që qesh”-Arjan Çani ,
  Ndihmes Nen Kryetari- “Ja sheshi, ja mejdani, ja dhe Xhepi Kapedani “- Rexhep Mejdani,
  Sekretarja-“Kape për leckash, qite jasht”- Jozefina Topalli(Çalamani), dhe
  Anëtarët e asociuar :
  1) Fytyra e vrenjtur, me sy të vegjël”, pushti politik- Oerd Bylyk(Kiçi)Bashi,
  2) Fytyra e qeshur”, pijedashësi – Arben Ristani,
  3) Dy-pllom-ati i tredhur”, miku i Sypeshkaqënit-Aldo Bumçi,
  4) Tutto muscoli, niente cervello”-loloja i oborrit-Flamur Noka,
  5) Arkitektit popullor” – i shpifuri – Fatos Lubonja,
  6) Njëkërcu në Londër” – Njëpllomati – Gjol Berisha(Alias Mal Berisha),
  7) Merre me lëng, se mishi mbaroi”- Sqapi -Agron Gjekmarkaj,
  8) Mendja e madhe e keqja e të zot”- Veshëgjati – Besnik Gjongecaj,
  9) Bukuroshja e zgjuar”-E para e K.ç.k. -ve – Grida Suma(Duma),
  10)Gazetari dhe ’Anal’-isti i pa arritshëm shvejkjan -Genc Burimi,
  11)Derri i butë ha në dy hale”-“KokëTuli”- Genc Gjokutaj,
  12)Po me urën ç’patën?” “Kalorësi i fytyrës së Vrejtur” -Alias Nic RedBlack- Kreshnik Spahiu,
  13)Dhallë dhallë moj bukuroshe, unë hidh ujë ti po Bardhoshe”-Bozaxhiu i oborrit- Adriatik Llalla,
  14)I vogël Artist, i rritur Qeros Lecca Culo”- Pistolero i oborrit-Genti Strazimiri,
  15)Bëm baba, të të ngjaj-” Vetull Shkruari kopetent i oborrit”-Alias Çim Gjata(jo Peka)-Çlirim Gjata,
  16)Shko e mblidh hashashin, kaq po të them- Foto modelja e oborrit- Albina Deda,
  17)Keq me burrë, keq pa burrë, ……..- Super ekonomatja e oborrit-Suzana Guxholli,
  18)Mimoza Llastica- Dollapi pa kapak i oborrit-Mimoza Hajdarmataj,
  19)Siç ka thënëVashko Pasa- labja analfabete funksionale e oborrit- Liliana Elmazi,
  20)Injorantit noterik Çlirim(Qim) Peka,
  21)Bukuroshja e çartur”-E dyta e K.ç.k. -ve – Albana Vokshi(Paloma)- Krye Mjekja popullore e oborrit,
  22)Ciu ciu firifiu, kush ja ben ja ben vetiu”-Voltana Ademi – Kanarina e oborrit,
  23)Krra, Krra, Krra,….”- Ndriçim Kulla – Nje nga Sorrat e Jarit,
  24)Rrofte Sala me vizion rinor per politiken- Kilja nga diaspora, shpresa e oborrit -Akil Kraja,
  25)Qeshu rini qeshu, lulëzimi eshte i yti- Luleshtari i oborrit-Belind Këlliçi.

  Me Sumen(Dumen) solidarizohen edhe anetaret e “Klubi- Sindroma “Rrudhat e Ballit””, si me poshte:

  Kryetari i klubit: “Antikomunisti popullor”- Fahri Balliu(Alias Bari Falliu),
  Nën Kryetari- “Sindroma “Bari Falliu”- Star Rakia-Ylli Rakipi,
  Ndihmes Nen Kryetari- Tutto muscoli, niente cervello”- Flamur Noka,
  Sekretari-”Dashnori i portokalleve” – Ridi Paliaco-Luçiano Boçi,

  Anetaret e Asociuar:
  -“I vogël Artist, i rritur Qeros Lecca Culo”- Gangsteri Xhiri–Pistoler Strazimiri,
  -“Ja kom bo Droges tete me di”- Gangsteri Roma – Komisar Dogjani,
  -“Çfare lind prej qetes gjuan minj”- Gangsteri Zhivola 1 – Minister Ruli,
  -“Çfare babe kishe, çfare m.ti dole”- Gangsteri Zhivola 2 – Zv/Minister Mima,
  -“Gamor ti, gamor kush te vuni..” – Gangsteri Jakobin – Prefekt Kruja,
  -”Fytyra e vrenjtur, me sy të vegjël”- Gangsteri Durresi -Oerd Bylyk(Kiçi)Bashi,
  -”Kavajoti tutti cani, futi qenin te duhani”- Gangsteri Kavaja –Astrit Patozi.

  Suma (Duma)-Eshte ylli i Marareshallit dhe partise per te ardhmen .
  Sipas sondazheve, me e votuara, si e para e k.ç.k.-ave eshte Suma(Duma) dhe jo Jozi.
  Ne shqip: Emri i saj nuk thote asgje, por te frymezon per “revolucionin demokratik” te Mareshallit,
  Ne Anglisht: Emri i saj ndonse simbolizon babezi te frymezon per “Strategjine e kafshates” te Mareshallit,
  Greed [grid]–lakmi , babëzi,
  Ne Italisht: Emri i saj do te thote britme dhe te frymezon per “Sharje ne publik” si Mareshallit,
  Grida-britmë, sharrje.

  Zyra e Shtypit te KQ SHQUP

  Gazetari Qim Peck

 8. Emigranti says:

  ZDuma te gjithe ne e dime se ne pd per te bukur te kane mare se per te tjerat, je pa vlera.Mjafton te shohesh zgjedhjet per bashkite per te kuptuar se sa vlen ti.Je kethyer ne nje zdereeeee qe nuk i le te tjeret te flasin (ne kohen e tyre) me mire nga te gjithe te njeh populli i Durresit .Po cfare flisni ju ju vjen keq per popullin juve,juve qe shkateruat kete vend,juve qe vrate kater protestues te pa fajshem,juve qe mobilizuat qytetaret e veriut per te vrare vellezerit e jugut,juve parti e cmendur qe hapet depot e armeve qe ska dite mos vriten njerez dhe askush nuk e di kur do perfundoje kjo menxyre,juve qe veshet nenat shqipetare me shami te zeze,juve qe ne gjirin e partise suaj (me nje perjashtim te vogel)aderojne njerezit me negative te shoqerise shqipetare prandaj keni arritur ne kete gjendje,populli s’ja u fershellen me.Jeni shume ipokrite si gjith partia juaj,mallkuar qofshi.

 9. Leli.j says:

  Haahahahah vk me tu kundervu Grida la santa per moral ??? me e kput riken fare ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *