VIDEO/ Ngjela tallet me Bashën: E dija që imitonte një femër. Grida Duma: Merru me atë avokaten seksi ti

Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin Opinion, është tallur me Grida Dumën dhe Lulzim Bashën mbrëmjen e djeshme.

Ndërsa dëgjonte duke folur Grida Dumën, ai ka thënë: “E dija që Lulzim Basha imitonte një femër, ja imiton këtë”.

Por Grida i ka kujtuar atij një avokate seksi që Ngjela “ka në partinë e tij”.

Këta gjërat me seks Grida në fakt i di mirë.

Ngjela fillimisht u përplas edhe me Mark Markun.


20161013-222131 by e-d21


20161013-214730 by e-d21

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...