Armina ankohet: Po më sulmojnë politikisht dhe për shkak të pozicionit që kam. Unë jam VIP dhe më presin falas

Armina Mevlani thotë se sulmet për jetën e saj luksoze krah shkëlzen Berishës, janë politike.

Megjithatë, ajo nuk bën fajtor partnerin e saj Shkëlzen Berisha, teksa thotë se kritikat vijnë për shkak të pozicionit që ajo ka.

“Më kritikojnë për arsye politike dhe nuk ka të bëj fare me figurën time si personazh”, rrëfen Armina për “Bluetooth”, e cila sqaron se hotelet luksoze ku e shohim shpesh në rrjetet sociale nuk i paguan, por e mirëpresin falas.

Armina, një shishe vere e personalizuar të ka vënë në qendër të kritikave të njerëzve në rrjetet sociale dhe mediave. Pse mendon se të sulmojnë kaq shumë?

Njerëzit, nuk e di, nuk kam ndonjë sulm të madh prej tyre, ndërsa për mediat mund të them se e bëjnë ato që kanë një interes politik, jo të gjitha. Mendoj se e bëjnë për arsye politike dhe nuk ka të bëj fare me figurën time si personazh.

Po thua që të sulmojnë për shkak të Shkëlzenit?

Nuk mund të them për shkak të Shkëlzenit, por për shkak të pozicionit që kam. Askush nuk merret me personazhet e tjerë publik dhe shpenzimet e tyre, apo si udhëtojnë.

Të vjen keq që bëhesh objekt kritikash për lidhjen me Shkëlzen Berishën dhe nëse do ishe e dashura e dikujt tjetër do shiheshe me sy më pozitiv?

Jo, nuk më vjen keq, sepse unë punoj dhe në fund të ditës kam arsye t’i shpjegoj. Ndaj edhe jam përgjigjur, që njerëzit të mirë informohen, që kjo është pjesë e punës sime. Për sa kohë jam e justifikuar dhe kjo është e vërteta nuk kam aspak pse të ndihem keq. Ata që vërtet e dinë blogun si funksionon nuk më kanë gjykuar për këtë pjesë.

Si u ndjeve kur të erdhi shishja e verës e personalizuar, me emrin tënd?

Shumë mirë, sepse ishte një vlerësim nga ana e hotelit, që jo vetëm më mirëpritën falas, por më bën edhe këtë surprizë.

Pse falas?

Kështu funksionon. Të jesh bloger mjafton të postosh “check-in” në hotelet ku qëndron dhe ndjekësit e tu e shohin. Po ashtu jam mirëpritur edhe në Francë. Unë si këmbim u bëj disa postime hoteleve ku qëndroj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina-2-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/armina-2.jpeg","attachment_id":"443839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2015\/07\/armina-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2015\/07\/armina.jpg","attachment_id":"390880"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/armina-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/armina-1-1.jpg","attachment_id":"493185"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/armina-lexon-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/05\/armina-lexon.jpg","attachment_id":"495640"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2015\/08\/armina4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2015\/08\/armina4.jpg","attachment_id":"396773"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2015\/06\/armina1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2015\/06\/armina1.jpg","attachment_id":"379271"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2014\/08\/armina-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2014\/08\/armina-2-e1407835810600.jpg","attachment_id":"299515"}]

17 komente në “Armina ankohet: Po më sulmojnë politikisht dhe për shkak të pozicionit që kam. Unë jam VIP dhe më presin falas”

 1. tr says:

  ARMINA NUK ESHTE AS E BUKUR ,NUK KA AS TRUP TE BUKUR ,DHEMBET I KA SI CAKALLI , GJOKSIN E VARUR DHE JO LINJA PERFEKTE . FARE E THJESHTE,PER TE MOS THENE ASGJE . PERSA I PERKET KARIERES SE SAJ TASHME SI VIP ,KJO ESHTE E QARTE QE NE KETE BIZNES DUHET QE TE HIDHEN SHUMA TE KONSIDERUESHME PARASH ,NDRYSHE NUK TE HAP KUSH DYERT .

  1. ela says:

   po asaj i duket sikur i ka arrit vet…e genjen pasqyra…

  2. undefined says:

   Kjo eshte debile, super e trashe, qe gjarperit i thote insekt dhe budallaleqe dhe gafa pa fund Ka qene tek Petro Nini Luarasi. Shkoni pyesni mesuesen e matematikes qe e quante etalon te trashesise

 2. ela says:

  ….te gjithe me kan inat …e kan nga zilia….uahhh

 3. Alb says:

  Ti je kokrra kurves e kokrra injorantes. Jo vip

 4. Don says:

  Po kjo kaq idiote i di shqipetaret??? Kush i ha keto qe thote? I plasi hotelit me 5 yje qe ka 1000 euro naten ti bej kjo reklame ne intagram e ti paguajne ata faturat e qejfit te kesaj??? Dhe i dashuri shkon pas kesaj ne hotelin falas qe ia kane paguar dashnores ??? Kaq rende qenka Shkelzeni ?? Epo duhet patjeter te behemi blogiere o njerez se ha qyl , fle qyl , e te bejne dhe dhurata falas ne fund . A se harrova merr dhe ke te duash me vete mamin, babin, te dashurin ose komshiun…

 5. vlora.al says:

  karaputane e rendomte ,thjesht zbukurohet me veshjet e shtrenjta

 6. Daja says:

  Normal ne keto hotele kur paguan shuma maramendede per nje nate , te sjellin nje shishe vere te mire qe asht mbrenda cmimit. E kjo zonja e interpreton ne sensin qe i pelqen pjeshkes se saje.

 7. goni says:

  Armina ,cili eshte pozicioni me i preferuar i joti,gojor apo anal ?

 8. ts says:

  Qe nga momenti qe i thua vetes “vip” tregon kapacitetin qe ke dhe po kerkon te fshihesh pas ktij epiteti qe i keven vetes ! Je kaq tarallake sa edhe sikur te ishin te verteta kto qe thua ,do kishe pak mencuri e urtesi te mos ekspozoje hamshorin tend aq te uryer prej shqiptareve i zhytur ai dhe familja ne katastrofen me te madhe historike dhe ktu qendron paturpesia , mendjelehtesia e dinakeria yte qe na thua tani qe te sulmojn politikisht ! E kush je ti moj “vip “evgjitk qe te ka mar mendja er e kujton se shqiptaret meren me ty per motive politike ??? Ske aq tru te kuptosh qe me kto reklamime qe i ben pjeshkes tende po i nxjer bojen atij qe te sponzorizon dhe ter familjes se urryer !! Te ka zen gjaku ty , je dehur ti,e po fluturon me leckat e lluksin e vrasesit e je kaq e pacip sa ju a perplas atyre familjeve ,nenave,baballareve e femijve qe kan humbur jeten nga dor e ksaj familje me ne krye monstren e madhe ! Kujt ja tregon ti e pse na tregon ti orgazmen qe te provokon pasuria e hamshorit vrases ! Je nje felliqesir,nje genjeshtare , je nje kurtizane,je nje lavire ordinere vip, qe i ben reklam vetes e shet veten shtrejt dhe neser kur te dalesh ne ankand te kesh pretendime ! Si mundet te thuash ty “ske turp ?” se turpi nuk mbulohet me lrecka me shishe vere e krevate ne dhoma te shtrejta, ai(turpi) esht si zgjebja, qe ngjit te afermit e shtrihet deri tek ata qe te bejn shoqeri….

 9. Arturi says:

  Hotel falas?! Po ti moj Armina, a e jep PIV-in tend falas?!

 10. Toni says:

  Po car vip je ti moj dava karaputane vip thote,vip eshte vetem sadija kusherira shkerdhxenit..

 11. Toni says:

  Te gjitha hotelet kane zen radhen qe te flej kjo Zenka qe ti bej postime qe ti eci puna.eeeee tani e kuptuam

 12. Toni says:

  Te gjithe hotelet mezi po presin qe ti reklamosh madje bejne dhe ulje per te gjithe ndjeksat e ZENES eeeeee tani e kuptum.as koreano veioret nuk e han ket

 13. TRAPI says:

  PSE EDHE TI KE QENE THEMELUESE E PD ME SALEN…..EDHE TE QIMEN POLITIKE E KENI JU

 14. arjani says:

  “Alle donne non sono concesse complessità e sfaccettature: o sei madonna o sei puttana.”
  CHARLIZE THERON
  thene kjo madone nuk je ngelet………

 15. "horri i bulevardit" says:

  NE SHQIPTsret i themi vipav si Puna jot KURVA DH KARAKURVA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *