Artan Hoxha: Do publikoj provat se si u vra ish-ushtaraku për drogën

artan hoxhaGazetari investigativ Artan Hoxha vizitoi nga afër fshatrat mes Tiranës dhe Elbasanit në vendin ku para pak ditëve ndodhi një vrasje që mendohet se ka të bëjë me trafikun e drogës.

Hoxha u shpreh se do të publikojë prova dhe fakte për viktimën e fundit të narkotrafikut që thotë se ishte një ish-ushtarak.

Në skenën e krimit për të sjellë prova dhe fakte për viktimën e fundit të narkotrafikut. Një udhëtim aventure prej 12 orësh në zemër të xhunglës së trafikantëve të kanabisit në zonën malore që kufizon malësinë e Tiranës dhe Malësinë e Elbasanit.

Është një nga ato investigime që nuk duhet ta humbni, jo për të mësuar si u ekzekutua një ish-profesionist i Forcave të Armatosura, por për të kuptuar se çfarë kohe po jetojmë….”, shkruan Hoxha.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Artan Hoxha: Do publikoj provat se si u vra ish-ushtaraku për drogën”

 1. TJ says:

  Pse nuk lajmeron policine po rezikon koken per Berishen?!

 2. Ermir says:

  Eshte shume e veshtire te besohesh o artan je bere shume bajat me pallavrat e tua sa ke filluar te mbash ere.

 3. ilia says:

  CFAR PROVASH SI ATO PROVAT QE SOLLE PER TOM DOSHIN QE DO VRITESH
  ME 500.000 EROT,ATO PROVA DO SJELLESH MORE BASTART GENJESHTAR ORDINER
  GENJEN KOT PER TE NXJERR NAI LEK NGA VIKTIMAT E TUJ QE KAP .GJITH KETO VITE ASNJE PROV ASNJE INTERES NUK KE NXJERR
  PERVEC ATO QE DIM E MESOJM NGA MEDIAT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *