FOTOT/ Berisha feston 72-vjetorin, komentuesit: Shkofsh sa më parë në botën tjetër!

Sali Berisha festoon sot 72-vjetorin.

Ai ka postuar një foto dhe këtë status në FB:

“Miq, eshte fitore dhe bekim te behesh 72 vjeç dhe te te duket vjeshta si pranvere! Mirenjohje te pakufishme Zotit, Lilit e te gjithe familjareve, miqve, te afermve, bashkpuntoreve, mbeshtetesve te mi, qe me dashuri, perkushtim te madh me kane shoqeruar dhe aq shume me kane ndihmuar, mbeshtetur, frymezuar pergjate ketij rrugetimi. Zoti i bekofte!! Sb”.

Megjithatë, mes urimeve të shumta (i japin dhe nga ditët e tyre), ka edhe shumë komentues që nuk i urojnë të mirën.

Shumë prej këtyre komenteve janë fshirë, por mes tyre kanë mbetur disa.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-6.jpg","attachment_id":"565837"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha.png","attachment_id":"565838"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-1-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-1-1.png","attachment_id":"565839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-7.jpg","attachment_id":"565929"}]
                 Loading...