FOTOT/ “Dylqina” e PD-së: Deputetja demokrate që të lë pa fjalë

Ajo është deputete e PD-së.

Njëkohësisht, për çudi është edhe pedagoge në Universitetin e Vlorës.

Por, kur e dëgjon habitesh se si ka arritur të bëhet deputete.

Ndërsa kur sheh fotot që poston dhe fotoshopin që përdor, habitesh edhe më shumë.

Bëhet fjalë për deputeten Liljana Elmazi, një personazh që të kujton “Dylqinën e Tobozës”.

Kuptohet, jo prej formave të kolme si “Dylqina”, por për kapacitetin e saj.

Nuk është vetëm ajo në PD në fakt me këtë nivel qesharak, por shembulli i Elmazit tregon se ku ka degraduar Partia Demokratike.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-3.jpg","attachment_id":565826},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-4.jpg","attachment_id":565827},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-5.jpg","attachment_id":565828},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-2.jpg","attachment_id":565825},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-6.jpg","attachment_id":565829},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-7.jpg","attachment_id":565830},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-8.jpg","attachment_id":565831},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-9.jpg","attachment_id":565832},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-10.jpg","attachment_id":565824},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-1.jpg","attachment_id":565823},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elmazi.jpg","attachment_id":565833}]

27 komente në “FOTOT/ “Dylqina” e PD-së: Deputetja demokrate që të lë pa fjalë”

 1. shqiptari says:

  Jo Kimete nuk mendoj se eshte Hoxhaj e keqja. Xhihadisti qe se do Shqiperine e Kosoven eshte ketu ne Shqiperi. Eshte ai qe ka mbiemrin tuaj, eshte ai qe hedh gurin e fsheh doren, eshte ai qe jeton vetem per te mbajtur ujrat e turbulla ne te dy anet e vijes ndarese. Por te vertetat e keqbersve te tyre popujt i marin vesh mbas 30 – 40 vjetesh, kur te kene ngordhur keqberesit, athere kur s’mund te bejne asgje, sepse edhe athere do te dale djali i Fevziut te drejtoje gishtin tek Berisha dhe djali i Zheit te fajesoje Nanon e Meten qe kane lane Berishen te poshteroje popullin shqiptar kete e andej vijes se Morinit.

 2. net says:

  Ca shtaze, allah allah! Me ca dreqin ushqehet xhanem?! Jonxhe, terfil, kashte?

 3. NjeQytetarOptimist says:

  Sanco Pancoja..

 4. alban says:

  Sa fytyre e shpifur.

 5. tr says:

  HA HA HA SI MANIKINE !!

 6. Zhozituta says:

  Ne tre fotot e fundit duhet te kete dale gjyshja.

 7. Xhoni says:

  Eshte pedagoge ne universitetin e tiranes

  1. mergim tari says:

   Prandaj nuk njihen diolomat shqiptare jashte Shqiperise.
   Mendoni per nje cast se cfare ndodh, nese kjo specie behet
   pedagoge ne CAMBRIDGE, UCL, HARVARD…… Thjesht keto
   universitete behen PIRAMIDE SUDE …… qe te nesermen.

 8. arbereshi says:

  Kjo eshte katunaria ne civilizim e siper, lope e dele gjo e gjalle qe bojne syte si drita makine (mundesisht benzi) me lajna e lujna ne ngjyra dhe fshati shqiptar feston familjarisht.

 9. Xyz says:

  Krekosuni krekosuni se keni “drejtorin” e mire, te pashem, por te gjithe e dine se cfar ka kallami breda. Eshte bosh? Pyeti dikush. Po iu pergjigj tjetri. Atehere qenka i mire kallami per te bere fyell.mjere ne thagernetaxhiu na lane pa pune neve qe e kemi ne so. Tung !XYZ

 10. Dorina says:

  Kjo duket si debile e kualifikyar. Na turperoi Vlloren. Budallaqe komplet.

 11. Majmuni says:

  Ska gje se u mesum me katnaret… kane dhe ata moden e tyre kurde!!

 12. Tahir Gashi says:

  Sheqerja
  Sali Berisha
  Lirija
  Gita
  Desara
  Sadija
  Karmina
  Jozefina
  Vjollca Vokshi
  Agim Doci
  Artjola Toska
  Gugu
  Ciljeta
  Greta Koci
  Liljana Elmazi
  Grida

 13. Paqesori says:

  Cfare sysh ….sy qe flasin . Lum studentet qe nuk besoj se e dine se cfare fati kane takuar ne jeten e tyre !! Te kesh udherefyese dike qe e sheh boten me sy qe kane aq shume drite…

 14. Isa Vlora says:

  Kjo i ka vene vete keto foto apo kopilat per ta diskreditu i kane vene keto foto.Nuk besoj se i ka vene vete fotot. o Dio .Vlonjatet vertet jane pak te ashpra po jane seksi e thomi vertet.

 15. Blendi Fevziu says:

  Tahir Gashi je o modh fare…po harrove dhe ca mer plak. Ti kujto vllai: Albana Pamela Vokshi + deputetja sexy (se as emrin si dime) + Zana Hidrocentral Guxholli + Voltana Gojore Ademi; Majlina Kavallo Bregu;

  1. Tahir Gashi says:

   Jane be shume Bledi! Veshtire te mbahen mend!
   Faleminderit per ndihmen!

  2. speci says:

   Mendoj se dylqine ska vetem Pd.
   kujtoni fytyren e ministres se shtetit ermonelen, fetyre lope !!!
   Pa fe sensi, mendoj duhet te jete rritur me lope e libra, haaaaaa
   keto jane specie si te pd e ps e lsi…!!!!

 16. kristi says:

  Te gjithe ju qe shkruani te hani nje m…. sepse asaj po i vjen rrotull hollivudi po nuk ka ku ta kapi

 17. skandal says:

  Cfrare provinciale e vetekenaqur !! E pa pare injrane qe ka brenda vetes…..As e njoh nga vjen por kjo zonje( i thencin) duhet ta dije sh sh mire qe pervec na duket si shiteset e sallamit dhe djathit ne kohen e dulles, asgjhe tjeter nuk paraqet !. …nqs PD ka akoma neoper kembe keto malsore katunare ..eshte vertet fatkeqesi. 100000 here me mire edi rama i cmendur por superqyteta,r se sa kjo fare prapambetje e vetekenaqur.Ti thuash injrante …e ke lavderu. hej zot kush eshte neper partira…..

 18. Tahir Gashi says:

  Sheqerja
  Saliu
  Lirija
  Gita
  Desara
  Sadija
  Karmina
  Jozefina
  Vjollca Vokshi
  Agim Doci
  Artjola Toska
  Gugu
  Ciljeta
  Greta Koci
  Liljana Elmazi
  grida
  Albana Pamela Vokshi
  Zana Guxholli
  Voltana Ademi
  Majlinda Bregu

  Na ndihmoni ne plotesimin e listes!!!

 19. PO.PO says:

  Nje cope idjote , qe edhe vete e ema valle e di se me ka e ka ngjizur !

 20. speci says:

  Mendoj se dylqine ska vetem Pd.
  kujtoni fytyren e ministres se shtetit ermonelen, fetyre lope !!!
  Pa fe sensi, mendoj duhet te jete rritur me lope e libra, haaaaaa
  keto jane specie si te pd e ps e lsi…!!!!

 21. emigranti says:

  C’kini me te? maso do te shitet.

 22. Qifi says:

  Mos shpifni e mos masturboni se ja kane bere per inat , nuk eshte e veshtire sot tju a bejne te gjitheve mjafton te keni nje foto ne facebook dhe mund te tallin hajdarin si te duan. Rilindas gjak prishur.

  1. Aksi says:

   Se kesaj ne fakt keto fotot ja prishin… ja kane inatin shume. Idiot dhe ti si kjo, qe i ka dhene provat e nivelit te inteligjences se munguar.

 23. besniku says:

  Nuk kam ndonje gje te vecante per thene per kete lloj femre. Nese ka ndonje gje tronditese eshte picka e saj.
  Terr, terr ma ben fustani kur vjen Saliu nga stani, terr, terr ma ben pidhi kur vjen Saliu nga Kryevidhi etj., etj.
  Kurva te PD nuk perbejne asnje lajm sot ne mjedisin shqiptar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *