Gjendja shëndetësore, Spartak Braho shtrohet në spital

spartak-braho-433x300Kreu i Komisionit të Sigurisë, deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Spartak Braho është shtruar në spital pas probleme me gjendjen shëndetësore.

Burime për “Panorama” konfirmojnë lajmin se deputeti Braho është shtruar në spital, por pa dhënë detaje të tjera rreth shkakut dhe gjendjes së tij shëndetësore.

Kujtojmë se deputeti Braho, vetëm pak muaj më parë u mjekua jashtë shtetit për shkak të problemeve shëndetësore.

Në qershor, Qeveria mori edhe nje vendim në mbledhje qeverie për të mbuluar një pjesë të shpenzimeve shëndetësore të deputetit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Spartak Braho.

Pikërisht në vendimin e 22 qershorit thuhet se qeveria do të mbulojë 4.8 milione lekë nga shpenzimet e deputetit.

Pak javë para këtij vendimi Braho u largua jashtë vendit për shkak të gjendjes së tij jo të mirë shëndetësore.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Gjendja shëndetësore, Spartak Braho shtrohet në spital”

 1. virusiLSI ISIS says:

  nuk i urrohet robit e keqja por gjithmone ka perjashtim per ata me kancer LSI dhe komunistat e pakorrigjushem e spiune

  1. me qetësi dhe pa dashuri says:

   Jo për gjë por mandatin e ka marrë me votat e PS …..
   I UROJMË PËRKEQËSIM SA MË TË SHPEJTË.

 2. 123 says:

  Vdis ore pleh organik…,

 3. gero says:

  Car ndihme i jepni ,kur ky i ka paret me thes o maskarenj deputete!!!!

 4. Gano says:

  Shtet plehra ky hajduti ka aq leke se ka
  Vjedhur shume dhe eshte i korruptuar deri ne qelize pervec poshtersise qe e ka ne gen dhe ky shtet ne vend qe te mdihmoje femije dhe mjerez familjare qe kane mevoje per ndihme ndihmon kete plehren qe vetem ka vjedhur dhe bere keq gjithe jeten

 5. Hoxha says:

  Ha ha ha, i kane dhene ndihme baba Takut, pse nuk i kane blere nje qefin ne Meke?

 6. ilia says:

  NE DJALLE TE SHKOI SE KA GJYNAHE PER TE LARE ,KNCEROZI
  HAJDUT ORDINER.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *