FOTOT/ “Çunat me varëse floriri” të Xhelal Mziut

Xhelal Mziu ka përuruar rregullimin e një rruge në Kamëz dhe ka shpërndarë fotot në rrjetet sociale.

Por ajo që bën përshtypje është një person parën Mziut.

Ai ka një varëse të trashë prej floriri.

Komentet janë të tepërta.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-189-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-189.jpg","attachment_id":566480},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-183-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-183.jpg","attachment_id":566482},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-172-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-172.jpg","attachment_id":566483},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-158-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-158.jpg","attachment_id":566484},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-135-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-135.jpg","attachment_id":566485},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-127-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-127.jpg","attachment_id":566486},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-112-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-112.jpg","attachment_id":566487},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-100-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-100.jpg","attachment_id":566488},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-90-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-90.jpg","attachment_id":566489},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-71-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-71.jpg","attachment_id":566490},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-55-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-55.jpg","attachment_id":566491},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-42-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-42.jpg","attachment_id":566492},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d14-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d14-34.jpg","attachment_id":566493},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d16-19-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d16-19.jpg","attachment_id":566495},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d17-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d17-15.jpg","attachment_id":566496}]

13 komente në “FOTOT/ “Çunat me varëse floriri” të Xhelal Mziut”

 1. nora says:

  Kjo eshte fytyra e Shqiperise e ideuar nga Berisha. Klasa me e ulet e shoqerise kerkon te bleje imazhin e njeriut te klases se edukuar dhe qytetare me zinxhir floriri. Eshte gjeja me e peshtire qe pame gjate gjithe ketyre viteve. Njerezit me zinxhir floriri te trashe rreth qafes jane me inferioret e shoqerise qe nuk arrijne te perballen me jeten me inteligjence dhe kujtojne se duke varur ate varese rreth qafes do te quhen shtrese e larte e rafinuar. Mjere ky komb qe u shndrrua ne te tilla vlera . Turp per inteligjencen e vertete qe e lane vendin me apatine e tyre ne doren e ketyre horrave me zinxhira rreth qafes. Me vjen turp te krahasohem me nje te tille qe ka marre te njejten diplome universiteti si une, pa bere shkolle. Berisha dhe kasta e tij e arriten qellimin e tyre. E damkosen vendin per jete. Turp, qe keta krimbat e ndyre te kermes Xhemal Mziu dalin dhe kapardisen kaq te peshtire se po na rregullojne rruget sikur po i paguajne leket nga xhepi i tyre.

 2. vaso says:

  Nje qytetar i vertete nuk mund te qeverisi te tille tipa.Kjo eshte fatkeqesia kombetare.Leku dhe pushteti ne dur te gabuara.

 3. Sa i gezuar eshte maloku qe po hec ne asfalt. Sa fatkejsi te jetosh ne ate vend. Si parazit jan shperndar rreth tiranes

 4. Shpellari king says:

  Kepucet sigurisht me maje….
  Xhinset te bera si kore nga palarja si pasoje e djerses dhe pluhurit…
  Dhe pa asnje ekuivok,nuk kishte se si te mungunte gjuha,shpellaro-azteke….

 5. Topografi Ferenc Nopcsa says:

  Nuk di nese te fotografia e 13 cfare titulli mban Z. Xhelal? Ate te astronomit me teleskop, apo te biologut me mikroskop?

 6. capi dhia says:

  Xhelel Meziu, Meziu, Meziu
  Te gjithe te majtet ne bythe i qiu.
  Shurren e hedh perpjete
  E majta ia pret me gavete
  Tjeter gje shkruhet ne gazete.

  1. yp Xhixhi says:

   a hudh shurre a qi ky Mzi
   se ti ndoshta nuk di
   o cap dhi me mam t’ri

 7. Omar says:

  Gjeja e pare qe mendoj kur shof keto fytyra prane Xhelalit, eshte se keto gjen e dyte pas ckemi kane VRASJEN

 8. Rraca dhime says:

  Çeçeniii.. rracë e nytëë.. krijesa të flliqme

 9. Jimi says:

  Foto 13. Mezi duke pergjuar “shamikuqen” ne dritare!

 10. ledono says:

  keto jane fytyrat mostra te jevgerise,keto lloj fytyrash kane parasysh te huajte per shqiptaret,fendurina turke. e ka katandisur fshatin si kazan plerash,me kujton sirine pas bombardimeve.

 11. Mezi i zi says:

  Cecenet ne Tirane

 12. Phoenix says:

  Rraciste bythqira, modeli juaj eshte joni peci. Se ju kujtoni se muti juaj nuk mban ere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *