FOTOT/ Mosha e kësaj femre do t’u lërë pa fjalë! Dhe ky nuk është i dashuri…

Ajo quhet Pamela Jay dhe është bërë një fenomen në rrjet.

Arsyeja është pamja e saj.

Pamela duket porsi një vajzë e re, por ka shumë vite më shumë mbi supe.

Ajo është plot 54 vjeç!

Jay thotë se ka këtë pamje kaq rinore pasi ha ushqime të shëndetshme dhe nuk përdor grim apo lëndë të tjera që mund të dëmtojnë lëkurën e saj.

Ky në foto është djali i saj 22-vjeçar Marley.

“Të gjithë mendojnë se është i dashuri im”, tregon ajo.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-201-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-201.jpg","attachment_id":566848},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-197-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-197.jpg","attachment_id":566849},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-194-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-194.jpg","attachment_id":566850},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-184-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-184.jpg","attachment_id":566851},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-168-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-168.jpg","attachment_id":566852},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-146-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-146.jpg","attachment_id":566853},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-137-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-137.jpg","attachment_id":566854},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-121-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-121.jpg","attachment_id":566855},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-109-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-109.jpg","attachment_id":566856},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-99-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-99.jpg","attachment_id":566857},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-79-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-79.jpg","attachment_id":566858}]

1 komente në “FOTOT/ Mosha e kësaj femre do t’u lërë pa fjalë! Dhe ky nuk është i dashuri…”

  1. Edkari says:

    duket qe esht e 54 vjece,biles dhe me shume.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *