FOTOT/ Toreadorja që vriste dema dhe u priste veshët, sheh vdekjen me sy

Ajo është ndër toreadoret më të mira në botë, por ditën e djeshme pa vdekjen me sy.

Lea Vicens, 31 vjeç nga Franca, u sulmua shumë vjet pasi vrau një dem dhe i preu veshët duke i treguar para kamerës si një shenjë triumfi.

Por ditën e djeshme ajo rrezikoi seriozisht jetën dhe mund të themi që ka parë vdekjen me sy.

31-vjeçarja u rrëzua nga kali nga një dem i cili e goditi disa herë duke i shkaktuar plagë të shumta.

U desh ndërhyrja e stafit për t’i shpëtuar jetën toreadores.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-207-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-207.jpg","attachment_id":"566939"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-202-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-202.jpg","attachment_id":"566940"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-199-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-199.jpg","attachment_id":"566941"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-190-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-190.jpg","attachment_id":"566942"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-173-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-173.jpg","attachment_id":"566943"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-151-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-151.jpg","attachment_id":"566944"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-142-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-142.jpg","attachment_id":"566945"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-125-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-125.jpg","attachment_id":"566946"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-112-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-112.jpg","attachment_id":"566947"}]

6 komente në “FOTOT/ Toreadorja që vriste dema dhe u priste veshët, sheh vdekjen me sy”

 1. Alo says:

  Po vdekshin kjo e te gjithe si kjo njeri-kafshe, qe vrasin per argetim e kenaqesi. Njerez idiote!

 2. Kafsheri Njerezore.... says:

  Kur shikoj keta une gjithmone bej tifo per Demin. Njerez te pashpirt.

 3. maximus says:

  do isha i lumtur qe demi, t’ia fuste ate bririn ne p**th kesaj xebes dhe ta ngrinte perpjete dhe ta valeviste si flamur

 4. enter"" says:

  Do isha gezuar shume sikur demi ti kishte ngulur brinjet ne gjoksin e saj.
  Tradite e ndyre.

 5. z says:

  hahaha,ishte nje mashtrim spektakular nga demi, po te ishte me syhapur , do ja fuste ne vrime nga mbrapa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *