VIDEO/ Shqipëria rrezikon të luajë pa tifozë në sfidën ndaj Izraelit

Kombëtarja shqiptare rrezikon të luajë pa tifoza në sfidën kundër Izraelit.

Kjo për shkak të sjelljeve të gabuar të tifozave në sfidën e fundit kundër Spanjës.

Lajmi është bërë I ditur nga Sekretari i FSHF-së Ilir Shulku I cili tha se jemi shumë pranë dënimit të fushës./f.b

 

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “VIDEO/ Shqipëria rrezikon të luajë pa tifozë në sfidën ndaj Izraelit”

 1. vito says:

  Largoni kombetaren urgjentisht nga Shkodra. Mbyllni dyert per gupin e tifozeve “Plisat”. Arrestoni dhe denoni gjithe ata qe perdorin tymuese ne stadium. Keta qelbesira po na vjedhin edhe kenaqesine e nje ndeshje futbolli.

 2. liku--Kush me shan per debat nuk ia mban says:

  Mire te na e bejne , e meritojme.
  Ne ndeshjen me Spanjen nuk kishte asnje arsye per te hedhur sende e shashka ne fushe.
  E dinim se me ke luanim , e dinim se do mundeshim , e dinim se po te silleshin keq tifozet do te denohej fusha ne ndeshjen e rendesishme me Izraelin.
  Po kujt i thua .
  Marrin vesh tifozet tane ? Arriten deri aty sa edhe fishkellyen himnin e Spanjes !!!!!

 3. Maradona says:

  Plotesisht i nje mendimi me “vito”. Ka ardhur koha qe shteti te merret seriozisht e te mos e lere menjane Federaten Shqiptare te Futbollit.Nuk ka nevoje Shqiperia per “Plisa” e pisa qe qellimisht sabotojne.

  1. I.Hoti says:

   O krimba zvarranike te zgjebosur…..po si nuk paskemi nevoje per tifozeri! Kudo ka perkrahes qe kalojne vijen… Kroacia serbia anglia etj…………………….. Diku tjeter e keni problemin e te felliqur ! Per dhunen jane organet kopetente … personat(individe–jo kooperativa!!!) qe perserisin dhunen.. duhet te mos lejohen te hyjne ne stadium per nje periudhe sipas denimit ligjor !

 4. NACIONALISTI says:

  Personalisht mua me pelqejn tifogrupet, pse “ndezin” ndeshjen, por mos me keqkuptoni. Mir nji her, por kur te thon se do ket penalizime dhe ti vazhdon dmth qe je i trash. Doni te dukeni? Beni banderola, si ato ne France, mos hidhni sende ne fushe, se per fajn juaj, do denohemi te gjith.

 5. vjeshta says:

  Mos të lejohen grupet e organizuara tifozesh ne stadiume. Kjo eshte zgjidhja! Shithe te lire te biletave si para viteve ’90

 6. Miro says:

  Kombetarja ne Elbasan Arena atje duhet luajtur, me shume fat kemi patur atje….

 7. enter"" says:

  Tifozet Kosovare nuk duhet te lejohen te kalojne kufirin e Shqiperise, nuk kane pune te vijne ne stadiumet tona. Nuk luan Kosova por Shqiperia. Pike

  1. NACIONALISTI says:

   Hik mer serb shqipfoles, kthehu ne Siberi se aty e ke vendin. (Jam shqiptar shqiprie)

 8. albti says:

  Jane cifuta dhe duhet tua plotesojme deshiren, pale kush ka marr para per kte pune…………….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *