Berisha poston një mesazh të dy muajve më parë, por…

Sali Berisha kur nuk ka çfarë bën, poston ndonjë mesazh nga “qytetari dixhital”.

Kështu ka bërë edhe sot.

Vetëm se në foton që ka postuar, ka harruar një detaj.

Aty duket data e mesazhit, që daton dy muaj më parë.

Por, nga Policia e Gjirokastrës thonë se kjo parcel është evidentuar dhe asgjesuar, çka e nxjerr bllof Berishën.

sms

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *