FOTOT/ Britanikët “imitojnë” shqiptarët, ja për çfarë presin në radhë

Në një qytezë të vogël britanike dhjetra njerëz janë vënë në radhë para një picerie.

Piceria “Stable” kishte ofruar pica falas dhe dhjetra qytetarë kanë pritur më shumë se dy orë për të marrë një pica falas.

Sheshi para picerisë ishte plot me njerëz që ishin ulur këmbëkryq për të marrë picën e tyre.

Një skenë e ngjashme me tortën e pavarësisë, ku qytetarët shqiptarë prisnin me legena në duar të merrnin tortën “qyl”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-221-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-221.jpg","attachment_id":"567506"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-216-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-216.jpg","attachment_id":"567507"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-212-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-212.jpg","attachment_id":"567508"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-202-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-202.jpg","attachment_id":"567509"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-186-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-186.jpg","attachment_id":"567510"}]

9 komente në “FOTOT/ Britanikët “imitojnë” shqiptarët, ja për çfarë presin në radhë”

 1. enter"" says:

  Mos harroni diferencen ne civilizim, shqipot u sullen si kafshe, keta po presin te qete ne rradhe.

  1. Albani says:

   Nuk u sollen si kafshe,por si te uritur dhe te pangopur,cfare ti besh,Tirana nga 200 mije u be nje milion.

 2. deni says:

  O Gazetaruc po ku merr vesh ti mo,ngateron kekun me burekun.Kujton se ata jane bark bosh dhe te pa ngrene .Ne qoftese ke degjuar
  (respekt per klientin) dhe atje kjo gje ndodhi klientela respektoi bissnesin ne fjale per oferten e leshuar .Po kujt ti flasesh gazetarucit.

 3. media says:

  tregon ose “nivel te larte mendor” ose papunesi dhe varferi!

  kush e gjen”

 4. deni says:

  Nuk ngopet populli me nje dite!Po vetem niveli i larte mendor dhe azgje tjeter,po deshe shiko webbsitin e kesaj kompanie e do te shohesh te verteten

 5. BREXIT says:

  pasojat e Brexit

 6. ABC says:

  Kjo ka qene per inagurimin e picerise. Kompania ne fjale, per ti bere reklame vetes, ju ka ofruar pica falas klienteve te saj per hapjen e dyqanit te ri. Anglezet jane shume here me te pasur se ne por sjellja e tyre neper restorante apo klube eshte shume here me e ulet se tona. Po te jete per falas edhe mbretit i pelqen. Sa per ate bol3n tfgs-ne qe komenton me larte duhet te dije se ne “patridhen” e tije ( se ne te vertete nuk ka asnje) ka shume vendallinje qe versulen kazaneve te plehrave por eshte mekat te tallesh me fukarane o bol3 tfgs.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *