FOTOT/ Vret veten dhe fëmijën pasi e tallte burri për operacionin plastik

Një femër ruse, nënë e një fëmije, ka vrarë veten dhe djalin e saj 8-vjeçar pasi e tallte burri.

Anna Ozhigova sapo kishte kryer një operacion plastik për të rregulluar pamjen e saj.

Por 33-vjeçarja tallej nga i shoqi për shkak të hundës.

Ai i thoshte se pas operacionit hunda e saj ngjante si ajo e një derri.

Ai e tallte çdo ditë duke hungërirë si një derr.

33-vjeçarja ka marrë kështu vendimin fatal për t’u hedhur nga kati i nëntë së bashku me djalin e saj të mitur, duke vdekur të dy në vend.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-213-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-213.jpg","attachment_id":"567346"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-208-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-208.jpg","attachment_id":"567347"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-205-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-205.jpg","attachment_id":"567348"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-196-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-196.jpg","attachment_id":"567349"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-179-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-179.jpg","attachment_id":"567350"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-157-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-157.jpg","attachment_id":"567351"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-145-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-145.jpg","attachment_id":"567352"}]

2 komente në “FOTOT/ Vret veten dhe fëmijën pasi e tallte burri për operacionin plastik”

  1. xboom says:

    Dava kaurrësh si puna tfg kështu që varu k..

  2. mirel says:

    Gjynah qe nuk e mendoi kurre se ish martuar me nje gjysmak. Duhet te kish hedhur ate, jo djalin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *