VIDEO/ Adoleshenti vritet në ditëlindjen e tij për një çështje dashurie

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

killKjo video tregon momentin e vrasjes së një 18-vjeçari në një aeroport në Brazil.

18-vjeçari Marlon Roldan Soares u qëllua me 17 plumba në ditën e tij të lindjes.

Ai u vra nga Diego da Silva Severo i cili pranoi krimin.

Soares ishte lidhur me të dashurën e Severos dhe ky ishte shkaku që u qëllua për vdekje.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO/ Adoleshenti vritet në ditëlindjen e tij për një çështje dashurie”

  1. ardit says:

    Per kete cunin qe donte te vriste veten sot asnje lajm. Vetem karizma publikoni. Do shkoj te gazetat e tjera qe sot

Lini një Përgjigje te ardit Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *