VIDEO/ Momenti i sikletshëm: Trump tenton të puthë vajzën me ngjyrë por…

trumpDonald Trump është vendosur në një pozitë të sikletshme gjatë një mitingu elektoral.

Kandidati republikan në fund të mitingut mori në krahë një vajzë me ngjyrë dhe tentoi ta puthte.

Por siç mund të shihet edhe në video, ajo nuk dukej shumë entuziaste për këtë.

Trump është vënë në qendër të debatit ditët e fundit për shkak të ngacmimeve seksuale.

E gjitha nisi pas një audio-përgjimi të publikuar në Uashington Post.

Më pas të paktën 9 femra deklaruan se ishin ngacmuar seksualisht nga ai.

Por natyrisht që Trump i mohoi të gjitha duke thënë se janë shpifje.

Ai thotë se po ndodh një konspiracion ndaj tij dhe zgjedhjet e 8 nëntorit janë të kurdisura.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *