FOTO LAJM/ Rama “hesht” kritikët me këtë foto

rama thaciDitët e fundit ka pasur një debat të madh mes gazetarëve në Prishtinë dhe Tiranë lidhur me fjalët e Ramës në Serbi.

Madje media të caktuara në Tiranë kundër qeverisë flisnin për një skenar “Thaçi” kundër Ramës.

Por kryeministri Rama ka heshtur gjithë kritikët me këtë foto.

“Pas një kafe në Tiranë”, shkruan ai krah fotos ku shihet me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “FOTO LAJM/ Rama “hesht” kritikët me këtë foto”

 1. Epoka e Gurit o nona Shqiperi says:

  Ne ferr te gjithe tradhetaret e Shqiperise ne pushtet.

 2. TR says:

  Thaci erdhi me la mutin me shurre .

  1. Toni KS says:

   Perse e pranoni?

   1. Shqipëria says:

    Çdmth “pse e pranoni” ? Shqipëria është e të gjithë shqipëtarëve. Pse kshu thotë vllai jot kur shkon në shpi mbas një sherri, “o ba, pse e lejon këtë të vijë” ?

 3. Dardania says:

  Rama beri gabim, jam i sigurte qe nuk do e perseris me keshtu qe te pakten kjo percarje debatesh keto dite pervec 100 te keqijave do nxjerr dhe nje gje te mire, qe duhet te jemi me te afert me njeri tjetrin dhe mos ti zeme bese shkaut,apo te jemi me te kujdesshem cfare flasim,sidomos politikanet,gazetaret por edhe komentuesit. Beri gabim, Rama,beri gabim Enver Hoxhaj,bene shume gabim analistet,bene super percarje disa komentues, por tani rendesi ka qe kjo te jete vetem nje e shkuar e hidhur,Te shohim perpara.Te fillojme normalitetin,pra te ndihemi NJE dhe te bashkuar sic jemi ndier per 100 vite, dhe meqe ra fjala, u them disa shqipfoleseve pro-serb qe komentonin gjithe mllef dhe gjithe pasion duke i genjyer mendja qe po arrijne te na percajne.He percares antishqiptar ku jeni sot?E shikoni kete fotodhe mesazhin qe percjell kjo foto?verette menduat se na percate? He Lesh,Ermir,i ashtuquajturi “Shkodrani” ashtuquajturi”kosovari me 2 kokrra tru” ku jeni futur?Si iu duket ky lajm? Nxirrni nje mesim o faqezinje,qe sdo arrini kurre te percani shqiptaret e te dy aneve ekshtu qe mos harxhoni gjithe ate kohe qe harxhuat keto dite. Forca SHQIPERI ETNIKEEEEEE

 4. Kosovo o Zemer e Serbise says:

  kjo foto e sforcuar, nxituar,hipokrite,fsheh te gjitha ato te keqija te verteta qe fshihte barku pas bardhakut…….

  keta, si njoni e tjetri kujtojme jane budallenj njerezit, ose ky Rama qoka ma gamor se dihej……

  1. Dardania says:

   Po mor shka po me ate shprese rri ti ,po ske faj ti po ata qe lejojne te perdoren emra te tille.Bile shkruaje dhe serbisht, se te garantoj qe sdo ta bllokokan

 5. Arberi says:

  Ooo Dardania! Akoma nuk te eshte mbushur mendja qe e gjithe kjo rremuje qe u be, eshte bere vetem prej sali bifshes dhe zagareve te tije, andej nga Kosova dhe ketej nga ne, me ne krye ate pleren enver hoxhaj. Ste kuptoj perse i meshon edhe ti budallallekut, se paska bere gabim Edi Rama, edhe nje here qe te te mbushet edhe ty rradakja, ai foli per Kosoven, o shok i dashur Dardan.

  1. Dardania says:

   Vella arberor, rradakja nuk i mbushet vetem nje militanti partiak qe ve partine me perpara kombit.Une te garantoj sjam i tille,se po te isha nuk do i gezohesha ketij lajmi pajtimi qe jep mesazh kjo foto,apo nuk do mundohesha te shuaja kete debat gjate gjithe ketyre diteve,natyrisht duker permendur dhe gabimin e Rames,per te vetmen arsye, qe ai mos ta perseris me,edhe sepse nuk dua te kete afrimitet kaq te shpejte me serbet. Dhe me vjen shume keq ,qe mendoni qe une apo qe shume nga Kosova qe kritikuan Ramen,e paskan bere per arsye politike,Chyn militantizmi politik ketu? ai nuk u sulmua si kryetar i Partise socialiste, e as si kryeminister i shqiperise, U kritikua per nje gabim dhe kaq. Partia e Haxhim Thacit dhe sidomos VV patriotike,qe ishin 2 nga kritikuesit me t medhenje, mardheniet me te mira politike ne shqiperi i kane pikerisht me Edi Ramen.Dhe si e paskan sulmu per arsye politike militanteske, se kete spo e kuptoj?

 6. Tralala says:

  Nese kjo foto tregon te verteten e marredhenie be, , pohon mllefin e gazetarve kosovare qe vollen aq shume. Neser Jo, tregon se politikanet s’jane asgje para opinionit te forte publik.

 7. Iliri, Kaçanik says:

  Dy politikanët më emblematik shqiptar: Hashim Thaçi dhe Edi Rama! Le të zemërohen e le të hidhërohet, le të bërtasin e le të pëlcasin dashakqinjët dhe gojëfilliqurit Buzhala, Matoshi e të tjerë. Po kush ka më shumë të drejtë të flasë dhe të mbrojë Kosovën se sa Kryeministri i Shqipërisë?!
  Rruga drejtë bashkimit është e gjatë, këtë rrugë për shumë shekuj na e ndalën armiqët tanë, e tash disa parazitë e njerëz pa kurrizorë dëshirojnë ta pengojnë këtë proces. Karvani ecën…….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *