FOTOT/ Michelle Obama mahnit edhe Matteo Renzin

Në darkën e fundit shtetërore si president, Barack Obamas ia ka “vjedhur” vëmendjen gruaja e tij.

Kjo e fundit është shfaqur mahnitëse, teksa kishte veshur një fustan Versace.

Paraqitja e Michelle nuk ka lënë idiferent as kryeministrin Italian Matteo Renzi, që ndodhet në SHBA bashkë me të shoqen dhe kanë marrë pjesë në darkën e fundit presidenciale të Obamas.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-5.jpg","attachment_id":"567881"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-6.jpg","attachment_id":"567882"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-7.jpg","attachment_id":"567883"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-8.jpg","attachment_id":"567884"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-9.jpg","attachment_id":"567885"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-4.jpg","attachment_id":"567880"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-3.jpg","attachment_id":"567879"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-17.jpg","attachment_id":"567877"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-16.jpg","attachment_id":"567876"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-15.jpg","attachment_id":"567875"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-14.jpg","attachment_id":"567874"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-13.jpg","attachment_id":"567873"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-12.jpg","attachment_id":"567872"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-11.jpg","attachment_id":"567871"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-10.jpg","attachment_id":"567870"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-1.jpg","attachment_id":"567869"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-2.jpg","attachment_id":"567878"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/michel-18.jpg","attachment_id":"567886"}]

8 komente në “FOTOT/ Michelle Obama mahnit edhe Matteo Renzin”

 1. Epoka e Gurit o nona Shqiperi says:

  Me ne fund nje lajm qe te ngjall interes …Kot nuk jam tifoz i Meros dhe gazetes se famshme Tema.


  “Ne nje interviste Renzos iu kujtua se Cameron pasi kerkoi referendum(Brexit) humbi e dha doreheqje. Edhe Renzo kerkon apo ka kerkuar nje referendum, se di per cfare por varet edhe e ardhmja e tij: Kur iu kujtua se Cameroni dha doreheqjen, Renzo ndryshe nga nje politkan diplomat e mori si personale ose te nenkuptohej per te nese do jepte edhe ai doreheqjen nese humbte, dobici ia ktheu,: “faleminderit qe me uroke nje gje te tille” bile dhe ajo qe e mori ne interviste se priste…ishte nje moment gallate ne nje interviste serioze se si mendonte Italia per Brexitin”

 2. ***** says:

  Signore Matteo qenka martuar me Pinokun,

 3. Roloja says:

  Thoni si te doni ta ben shkop Aletin kjo me ngjyre cokollate te zeze,,, u velem me keto te bardhat tona,,,,

  1. Bardha says:

   Varet se ca lloj te bardhash ke pas ti, se shume te bardha i kane trute zi qull nga brenda.

  2. S says:

   Kë quan “të bardhë” ti ? Pa pyet një herë veriun e Evropës sa për të bardhë na mbajnë. Jo për gjë, po mos merrni kot si pushka e jevgut me rracizma evropiano-veriore, se thjesht tregoni zili, se të bardhë nuk jemi (edhe po të jesh bjond me sy transparente, je Shqipëtar).

 4. enter"" says:

  Michelle duket tamam si burre, ska pike geni femeror hahaha

 5. nora says:

  Vertet mendoni se u mahnit Matteo Renzi me Michee Obama o budallenj?! Ai ka pamjen e nje njeriu qe duket komplet i habitur me nje grua si kale, pa pike klasi , ndryshe nga cfare ka pare ne revista. Prandaj duket te shikoje ne ate menyre. Matteo Renzi ka yjet e botes ne Itali ,aspjerdh fare per nje xexo si kale. qe nuk eshte as burre dhe as grua.

 6. Ai says:

  Michelle eshte trans gjith bota e di, vetem shkoni ne youtube edhe shkruani michelle is transgender edhe do cuditeni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *