FOTOT/ “Puzzle” që ka çmendur rrjetin: E shihni numrin?

Ky “puzzle” nuk është edhe aq i vështirë, megjithatë shumica e njerëzve nuk e kanë gjetur.

Në mes të kuadratit është një numër treshifror.

Nëse keni shikim të mirë, e gjeni në pak sekonda.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-232-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-232.jpg","attachment_id":"567945"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-226-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-226.jpg","attachment_id":"567946"}]

9 komente në “FOTOT/ “Puzzle” që ka çmendur rrjetin: E shihni numrin?”

 1. Albani says:

  571,dhe duhet te jesh qorr qe te mos ta shikosh.

  1. enter"" says:

   qeke qorr shoku hgahahahaha

 2. na lodhet me me idiotsira says:

  417

 3. flutura says:

  Numri eshte 571

 4. vizioni says:

  Albani duhet te vesh syze se je qorruar fare.te duket 2-shi si 1-sh?.hahaha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *