FOTOT/ Seks me nxënësin 16-vjeçar, arrestohet mësuesja e martuar

Një mësuese “aventuriere” është arrestuar pasi bënte seks me një prej nxënësve të saj.

25-vjeçarja Olivia sondheim u arrestua të mërkurën e kaluar në Snohomish County, SHBA.

Mësuesja e martuar kishte shkuar disa herë me nxënësin e saj 16+-vjeçar.

Olivia Sondheim vijon të jetë nën arrest dhe pritet të dalë para trupit gjykues për të marrë edhe dënimin përkatës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-236-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-236.jpg","attachment_id":"568021"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-230-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-230.jpg","attachment_id":"568022"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-226-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-226.jpg","attachment_id":"568023"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-213-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-213.jpg","attachment_id":"568024"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *