FOTOT/ Rama prezanton një park të ri në Elbasan

“Elbasan – Fusha e vjetër e plehrave në qytet, tanimë një park i ri”.

Kështu shkruan kryeministri Edi Rama, që ka postuar fotot e mëposhtme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elbasan-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elbasan.jpg","attachment_id":568441},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elbasan-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elbasan-2.jpg","attachment_id":568440},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elbasan-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/elbasan-1.jpg","attachment_id":568439}]

5 komente në “FOTOT/ Rama prezanton një park të ri në Elbasan”

 1. tr says:

  Elbasanj po ben shume ndryshime ,Durresi ka mbetur shume mbrapa .

 2. lato says:

  mos e nxirrni fotografi,se erdhi “Kriva” e privatizoi!!!!

 3. Arb says:

  Shume gje e bukur, dhe si cdo gje e bukur ne Shqiperi, do shkaterrohet pas max 1 muaji. Na eshte rrenjosur thelle ne tru qe cfare ndertojne disa diten, duhet ta shkaterrojne cakenjte naten.

 4. g says:

  C’po tall trapin ky.O Daku une lind e rrit ne Elbasan dhe ti me thua lulishte ngjitur me varrezat per te vdekurit.Shiko se edhe parkun Rinia qe kishim e keni kafshu kush te tjeki me shume.Atje ke ajo lulishte shko e rri ti me Qazon se eshte buze shkumbinit afer varrezave dhe prane nje pike inertesh ne periferi te Elbasanit dhe ngjitur me te kalojne ujrat e zeza te gjithe qytetit.Kundermon era o pallosh. Kalon gorga aty afer o byth gorge

  1. NACIONALISTI says:

   O vllaj, te pakten sjan me plehrat. Por fatkeqsisht, e din te gjith qe kjo bukuri do shkatrrohet mbas 1 muaj….. do vjedhin stolat e do ti shesinper skrap. Kjo eshte Shqiperia….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *