VIDEO/ Agresori sulmon gruan në stacionin e autobusit, por…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është momenti shokues kur një person i panjohur sulmon një grua në një stacion autobusi në Rusi.

Ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë, ndërsa shihet se si burri afrohet dhe e shtyn gruan duke e rrëzuar në tokë, e më pas nis ta godasë.

Por, agresori mesa dukej nuk i kishte bërë mirë llogaritë, pasi atë moment nga autobusi zbret një prej pasagjerëve, i cili i del në mbrojtje gruas.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *