Desada sulmon Bregun, por foton duket se e ka bërë një tjetër deputete!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

mesilaGazetarja Desada Metaj ka sulmuar ashpër Majlinda Bregun, pasi sipas saj, ajo po sulmon kolegët e vet, duke shpërndarë foto me Edi Ramën.

Por, në fakt duket se foton e ka bërë deputetja Mesila Doda.

Kjo e fundit duket se ia ka dhënë foton portalit që drejtohet nga i shoqi, pasi foto është më logon e 27.al.

Dhe më pas ka shpërndarë edhe lajmin.

Megjithatë, pak rëndësi ka, pasi gjithë ky debat duket i kotë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *