Kryebashkiaku i Pukës i përgjigjet Berishës: Ti je njeriu i barutit, mos provoko malësorët me “digital rrenën”

gjonajKreu i Bashkisë së Pukës, Gjon Gjonaj ka reaguar, pas një statusi të Sali Berishës, se ai zotëron ara dhe magazina kanabisi në Pukë.

Digital rrena vazhdon të njollosë e poshtërojë punën e kujtdo që bën përpjekje për zhvillimin e zonës së tij.

Pukjanët me njohin mirë mua dhe familjen time.

I tham digital rrenës se nuk jam njeriu i barutit, ku qindra familje shqiptare vajtojnë pandërprerje, por jam një qytetar i ndershëm i Pukës që po punoj me përkushtim të madh për të ndryshu atë skamje e varfëri në të cilin ai e la Pukën”, thotë ai.

“Berishës i drejtohem sot si malësor që ti lërë rehat malësoret të jetojnë në hallet e tyre pa u hedhur akuza për të cilat duhet të mbaj dhe përgjegjësi”, përfundon Gjonaj.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Kryebashkiaku i Pukës i përgjigjet Berishës: Ti je njeriu i barutit, mos provoko malësorët me “digital rrenën””

  1. Lennard says:

    Zoti Gjon e ke dhane pergjigjen e merituar atij Zagarit Serbo-Gerdecar.Atij i ka ardhur sosja ,por po perpiqet te lere litarin jashte ,per te vazhduar prapsite.

  2. Briklona says:

    Lereni te cmendurin, mos u merni me te, po vazhdoni punen.
    Saliu do cuar ne cmendim, vetem atje i behet dermani se ka.rrjedhur nga trute.
    Shume more ja ke gjetur: “dixhital rrena”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *