Puthi ish-bashkëshorten pa lejën e saj, shqiptari me 3 muaj burg

puthjeTre muaj burg.

Ky është vendimi i një gjykata në Itali për një shqiptar,  i cili puthi ish-bashkëshorten pa dëshirën e saj.

“La Stampa” shkruan se shqiptari me banim në Cuneo u akuzua fillimisht për dhunë seksuale.

Për këtë, prokuroria kishte kërkuar dy vite burg.

Por avokati mbrojtës i shqiptarit, Thomas Bassino argumentoi se i akuzuar “nuk kishte ndërmend të kryente një akt tillë dhe të dëmshëm të lirisë seksuale.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Puthi ish-bashkëshorten pa lejën e saj, shqiptari me 3 muaj burg”

 1. tfgs1 says:

  nuk flitet per shqiptar por njethundrak araboshqipfoles Giuliano Mohamed Hasoni ………….”.italion” nga Kavoja!

 2. e shoqja e masonit says:

  pse jo edhe pune sunitesh. cfare problemi ka …

 3. e shoqja e masonit says:

  pse jo edhe pune sunitesh. cfare problemi ka …..

 4. Mark ramy uk scotland irland says:

  Kam qef ta provoje nje here kete demonkracine perndimore mero baze, ky ludtetar i demokracise

 5. D. Didani says:

  Puthja eshte universale o “antisuniter” Jane disa tipa ne rrjetet sociale qe cdo argument e lidhin me “Sunitet”E kane horizontin sa vrima e nje frengjie te kullave …Mjerim per ta Me mire mos te futen ne diskutime,ose te pakten te vene emrin e vertete,qe te marrim vesh kush jane!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *