VIDEO/ Modelet vrapojnë të lumtura, por shihni çfarë u bën droni

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

modeleDy modele amerikane ishin duke filmuar veten me një dron, por duket sikur nuk i bënë mirë llogaritë.

Ato kishin programuar dronin që mbante një kamera, t’i ndiqte nga pas.

Por një prej modeleve ngadalësoi ecjen dhe u godit në kokë nga droni.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *