VIDEO rrënqethëse/ Familja asiston në vetëvrasjen e të moshuarit

eutanaziNjë person i diagnostikuar me kancer në vitin 2012 vendosi të marrë jetën e tij për të shmangur vuajtjet e mëtejshme.

Max Bromson në Adelaide, Australi, zgjodhi eutanazinë për t’i dhënë fund jetës së tij.

66-vjeçari shihet në video teksa merr një drogë vdekjeprurëse dhe familja që qendron pranë tij në çastet e fundit.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *