VIDEO/ Trumpit nuk i del e keqja: Sulmon Clinton në mbrëmjen gala, por…

trumpDonald Trump duket se edhe vetë e ka pranuar humbjen e parakohshme në zgjedhjet e 8 nëntorit.

Kjo u pa qartë në debatin e fundit mbajtur dy ditë më parë.

Ai tha se ndoshta nuk do të njohë rezultatin e zgjedhjeve, me pak fjalë, do ta njohë vetëm nëse fiton ai, dhe nëse ndodh e kundërta do të nxjerrë 1 mijë e 1 alibi për humbjen.

Por sulmet e tij ndaj Clinton nuk kanë përfunduar mbrëmjen e debatit.

Dje ata ishin ftuar të dy në një mbrëmje bamirësie në Nju Jork ku të pranishëm ishin shumë politikanë dhe biznesmenë, si dhe njerëz të artit.

Në fjalën e tij Trump bëri disa “shaka” të liga kundrejt Clinton, por të pranishmit e fishkëllyen duke e vënë në siklet të madh.

Megjithatë Clinton u treguar sërish një zonjë e vërtetë duke i dhënë dorën në fund të mbrëmjes.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Trumpit nuk i del e keqja: Sulmon Clinton në mbrëmjen gala, por…”

 1. shqiptari says:

  Ku leshin e keni videon, vari leshte po e gjej vete

  1. ben says:

   Ca popull kafshe paskan qene keta amerikanet.
   Do shkojne te votojne nderkohe qe rezultati eshte I vendosur paraprakish te gazeta tema.
   ata 100 e ca milone amerikane te bardhe qe mbeshtesin Trump nuk e kane mare vesh akoma.

 2. Taras says:

  c a gjoksi ajo me te kuqe..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *