FOTOT/ Aktorja seksi shqiptare: Ka shumë meshkuj që më joshin me “X6”

Aktorja Eliona Pitarka thotë se ka shumë meshkuj që përpiqen ta joshin me gjëra materiale.

Ajo thotë për “Bluetooth”, se i kanë ofruar edhe “X6”

Pak ditë më parë shumë interes pati një status i juaji teksa thoshit se bënit një jetë të thjeshtë dhe s’keni dashnor me “X6” që t’ju mbajë. Çfarë ndodhi që shpërthyet me këtë status?

S’e nisa statusin për të pasur një jehonë të tillë, edhe pse në fakt kështu ndodhi. Kur je person publik, mësohesh me komente pozitive dhe negative, por po ndihesha keq. Shikoja komente dhe mesazhe që më vinin, ku më thoshin ‘pse hiqesh sikur bën një jetë luksoze?’. Në fakt, unë s’e kam bërë kurrë këtë. Ju mund të thoni ‘pse e ekspozon trupin aq shumë?’, dhe keni të drejtë, por jo për një jetë luksi, që unë kurrë s’e kam pretenduar. Asnjë postim imi nuk tregon që unë bëj jetë pasanikësh. Ndaj dhe bëra statusin. Njerëzit ngatërrojnë diçka, Elionën e ‘Apartamentit’, me Elionën në të përditshmen e saj. Në fakt, unë s’jam ajo që shihni në ekran. Unë në rol jam femra provokuese, që bën gjithçka, femra që mund të shesë edhe veten. Ndërsa në jetën reale jam totalisht ndryshe. Asnjë aktore s’është e pasur, që të jem unë, kam thjesht një pagë të mjaftueshme. Ndaj dhe shkrova që nuk kam dikë me “X6” që të më sponsorizojë. Unë udhëtoj me autobus, dhe bëj gjithçka si moshataret e mia. Në fakt mendojnë se femrat e bukura kanë një sponsor, ka shumë të tilla, por unë s’jam e tillë.

Bëni aq jetë të thjeshtë sa ia lejoni vetes që, edhe pse personazh publik, të blini te “gabi”?

Po, unë e kam thënë, komentet janë ekzagjeruar pa fund, por unë e kam thënë gjithnjë që bëj një jetë normale. Nuk kam komplekse fare.

Megjithatë duhet të jenë të shumtë meshkujt me “X6” që të propozojnë…

Po, më vijnë shumë mesazhe, edhe nga më vulgaret. Për shembull më kanë thënë që “e vlerësojmë faktin që je e thjeshtë, por unë jam gati të të blej një ‘X6’, ose të të shëtis ku të duash ti”, gjëra të kësaj natyre.

A ke dikë në krah?

Jo, jam vetëm.

Një femër kaq e lakuar, pse është vetëm?

Thashë që jam vetëm, por nuk do doja t’i tregoja arsyet. Dhe në fakt, është hera e parë që po pranoj që jam vetëm.

A ka ndonjë personazh VIP, biznesmen, politikan që të ka bërë një propozim “të pisët”?

Ndoshta kohët e fundit janë treguar më të kujdesshëm. Duke qenë se kanë qenë të shumta personazhet që i kanë demaskuar, siç duket kanë filluar të ruhen. Akoma s’kam marrë ndonjë propozim nga personazhe të njohur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona.jpg","attachment_id":"569587"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-13.jpg","attachment_id":"569593"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-12.jpg","attachment_id":"569592"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-10.jpg","attachment_id":"569590"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-3.png","attachment_id":"569599"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-2.jpg","attachment_id":"569598"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-9.jpg","attachment_id":"569605"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-8.jpg","attachment_id":"569604"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-7.jpg","attachment_id":"569603"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-6.jpg","attachment_id":"569602"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-5.jpg","attachment_id":"569601"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-4.png","attachment_id":"569600"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-17-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-17.png","attachment_id":"569597"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-16.jpg","attachment_id":"569596"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-15.jpg","attachment_id":"569595"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-14.jpg","attachment_id":"569594"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-11.jpg","attachment_id":"569591"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/eliona-1.jpg","attachment_id":"569589"}]

14 komente në “FOTOT/ Aktorja seksi shqiptare: Ka shumë meshkuj që më joshin me “X6””

 1. xhepat bosh dhe pordhet vuuuu says:

  desha me thene qe te gjithe te duan sa te fusin trenin ne tunelin tend , pastaj bisnes si gjithmone x6

 2. arbereshi says:

  Ah moj Elona ne te gjitha pozat do te reklamosh prapanicen se sa te kolme e ke. Cfar pret te thone njerezit pastaj kur ti ju thua qe diskutoni per bythen time

  1. Bytha says:

   Si nuk te vjen turp, ajo eshte nje vajze e mbare qe ne fakt ka dashur te reklamoje zemren, po meqe zemra eshte shume e vogel ajo ka vendosur te formoje bythet ne forme zemre dhe t’i reklamoje ato ne vend te zemres!

 3. Epirioti II says:

  O Elona, o tarallake. Po kur te kane thone ” jam gati me te ble X6-shten” kane dashe me te thone bythet e tuja qe jane X6.
  Sa eshte pazari i bytheve te medhaja X5 dhe X6 ne treg une nuk e di, por nuk besoj qe te jete ndonje pazar i madh.
  Keshtu boll e kalove jeten ty shit bythen ne Facebook per 5 Euro mi goce.

 4. Biku says:

  Uyyy te caft ujku.

  1. ujku says:

   e lumt goja or biku

 5. Alidemsi vjeter says:

  Dua te te jap nje keshille prej plaku: Sikur syzet ti kishe vene ne bythe per mua do te ishe per X-7!Tung goce

 6. Soni says:

  Akoma femrat ne Shqiperi vazhdojne dhe i vleresijne meshkujt nga makina? Po dikush mund te kete X6 e nuk ka shpi ku Te fusi koken dhe keto mendojne se Po ka X6 eshte pasanik?? Sa cheap qe jane keto lloj femrash!!!

 7. Mekaniku says:

  Çfare eshte X6-a??!

 8. Dhelpra dhe rrushi says:

  Ik qiu baxhelle e lodhur

 9. vlora.al says:

  Biznesi yt eshte bytha moj moter ,sa te kesh ate gjithshka do te shkoje uje

 10. X6 says:

  Pse ja refuzonka X6 kjo gjasme? Apo ngaqe jetojme ne ndonje shtet super te pasur qe X6 s’ka ndonje vlere kushedi se cfare? Se veshtire ta besosh qe nje ekspozuese bythesh te jete aq idealiste sa te refuzoje ate lloj dhurate.

 11. Kurvistani i te nershmerve says:

  Po foto e autobuzit ku ishte

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *