FOTOT/ Hillary dhe Trump? Sytë e shikuesve në fakt shkojnë diku tjetër

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Hillary Clinton dhe Donald Trump ishn të ftuar nderi dy netë më parë, para mbajtjes së zgjedhjeve presidenciale.

Pas debateve të ashpra, ata shkëmbyen edhe disa batuta bashkë.

Por, gjithë skenën atyre ua ka vjedhur dikush tjetër.

Bëhet fjalë për folësen e Foxx Busines, Maria Bartiromo, e cila kishte zgjedhur një veshje të papërshtatshme.

Ajo ndodhej pas tyre dhe kamerat kanë fiksuar gjatë gjithë kohës, gjoksin e saj.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka.jpg","attachment_id":"569612"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-4.jpg","attachment_id":"569610"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-6.jpg","attachment_id":"569613"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-7.jpg","attachment_id":"569614"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-1.jpg","attachment_id":"569607"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-2.jpg","attachment_id":"569608"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-3.jpg","attachment_id":"569609"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/darka-5.jpg","attachment_id":"569611"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *