Rita Ora pranon propozimin “live” per martese

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

rita-ora-2-680x400Një propozim ‘live’ në skenën ku ndaheshin çmimet për “Teen Awards”, e ka çuditur këngëtaren shqiptare, Rita Ora.

Ka qenë prezantuesi i njohur britanik, si dhe një nga folësit më të mirë të radios së BBC, Nicholas Andrew i cili i është ulur në gjunjë këngëtares shqiptare duke e propozuar. Këtë moment ai e ka shpërndarë në “Instagram” duke thënë “Ajo tha po!”.

Momenti kur prezantuesi i ulet në gjunjë Rita Orës, është publikuar edhe në “Instagramin” e vetë këngëtares shqiptare, e cila shkruan”: Do të martohem me ty! /Pasqyre.al

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *