Studentja nga Bulqiza: Më përdhunoi në hotel në ditën e parë të takimit, por…

perdhunimNjë 25-vjeçar përfundoi në pranga, i akuzuar për përdhunimin e një studenteje nga Bulqiza, e cila studionte në Universitetin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit.

24 vjeçarja M.Xh. e akuzoi djalin një vit më të madh, S. Gjoka, banues në Rrushkull, se e kishte përdhunuar në një hotel, ditën e parë të takimit mes tyre.

Por ndërkohë, me kalimin e orëve, zbardhen të tjera detaje mbi ngjarjen.

Sipas burimeve të DurrësLajm, ekspertët pranë Maternitetit të Durrësit, që janë marrë me ekzaminimin e vajzës së përdhunuar, kanë arritur në përfundimin se ka pasur marrëdhënie seksuale, por nuk ka shenja dhune në trupin e vajzës së re.

Megjithatë, pritet raporti zyrtar për të mësuar nëse vajza është përdhunuar vërtet, apo jo.

Të rinjtë kontaktin e parë e kishte pasur në rrjetet sociale, ndërkohë që me datë 18 tetor ishin takuar për herë të parë.

Pikërisht pas këtij takimi vajza akuzoi djalin se e kishte marrë me forcë, e kishte kërcënuar dhe përdhunuar në një hotel.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Studentja nga Bulqiza: Më përdhunoi në hotel në ditën e parë të takimit, por…”

 1. bobi says:

  Pake si i dyshimete ky perdhunimi si munde te fute tjetri me zore ne hotele, po dhe munde te ndodhe se me ka ndodhur vete nje raste shum i cuditeshem para shum viteve, dale ne takim pim kafe dhe cdo gje shkonte mire dhe i them shkojme ne dhomen e hoteli qe ndodhej larte me thot vajza ka dhoma televizore po i them ka pa oren dhe me thot shkojme, u ngjitem larte hapi televizori dhe donte te shikonte telenovelen zhade u cudita dhe i them ca ben, ia me thote te shikojme zhaden se eshte orari qe jepet tani. E kuptova qe ishte ne boten e saje dhe i them goce une te kuptojne dhe nuk do te preke po ta dishe se po te ishte na nje tjeter do te perdhunont se ne dhomen e hotelit shkohet per Sex dhe jo per te pare telenovela, u cudite dhe u friksuat po e qecova dhe pash zhaden dhe une.Mbase dhe kjo nuk do ta kete ditur qe nehotel shkohet pwr sex, ose kushedi ca do te perfitojne.

  1. Lugati says:

   bravo bobi. une di qe nehotel shkohet per gje tjeter jo per takim

 2. Humor Bulqize says:

  Si duket ky cuni e ka cu gocen ne hotel per te zgjidhur ushtrimet e matematikes dhe e ka perdhunuar kur goca nuk ishte e pergatitur per kete pune! Megjithkete, per mendimin tim edhe nje mace te vogel nuk e con kollaj diku vecse duke e futur ne thes.

 3. Peco says:

  Nje problem i ngjashem i ra per shqyrtim Gubernatorit te Xhabaries, Sanco Panca.
  Vjen nje zonjushe dhe me ze deri ne kup te qiellit i drejtohet Sancos: -Drejtesi zoti gubernator! Ky birbua qe shikoni ketu me mori ate qe e ruaja si gjene me te shenjte, gje te cilen e kisha ruajtur si syte e ballit nga cdo njeri qe perpiqej tma merrte, qofshin keta vendas apo invador te huaj. Dua te them se perdori forcen per te arrire qellimin e tij, sa te mbrapsht, aq dhe jo fort te pelqyer.
  Po ju c’keni per te thene zoteri?- pyet Sancua palen kundershtare..
  Une, i nderuari zoti Gubernator, jam faqemender zoteris tuaj, rrites derrash. Shkova ne pazar dhe shita disa koke prej kamjes time. Por, i paudhi, qe i bashkon te gjitha, me beshkoj edhe mua me kete zonje. Une e pagova sipas hakut, por kjonuk eshte e kenaqurdhe kerkon t’me marri te gjithe cfare kam.
  U mendua pak Sancua dhe i thote zoterise: Sillma ketu portofolin me gjithe cka brenda. U kthye zotria dhe ja dha Gubernatorit portofolin. Sancua pasi e mori, ja dha grua dhe i thote te largohet nga salla. Ajo me njmije e nje urime, falenderoi Gubernatorin per vendimin dhe shume e gezuar doli nga salla. Rritsi i derrave u merzit shume dhe filluan ti rreshkisnin lotet. Sancua u kthye nga ai dhe e urdheroi qe t’ja merrte me force portofolin gruas se huaj dhe te kthehej perseri ketu ne salle.
  Ai rendi me vrap dh kur te shohesh, pas disa castesh kthehen te dy te kokolepsur, ai duke luftuar qe ti mirte portofolin, gruaja duke e mbrojtur ate me te gjitha fuqite e saj. Kur hyne ne salle gruaja uleriu duke thene:
  – Drejtesi zoti gubernator! Ky birbua do qe t’me marri portofolin, qe ju ma dhate si shperblim per gjemen qe me beri.
  I thote atehere Sancua:
  – Pa he, a arriti te ta marre? Dhe gruaja ju pergjegj:
  – Ky t’me marre mua portofolin? Po me pare me shkul zemren se portofolin. Nuk jane si ky ata qe mund t’me shqisin mua nga duart kete dhe cdo tjeter portofol.
  Atehere Sancua i kerkon zonjes qe tja jepte portofolin atij dhe pasi ajo ja dorezoj i drejtohet me te rrepte virgjereshes:
  -Tani ti moj edepsezke dhe rremashe, sikur gjysmen e kesaj force te kishe perdorur per te mbrojtur nderin tend, ky nuk do te mundete kurre te bente gje. Dhe tani urdheroj te shporresh me shume se 20 lega nga Guberna dhe te mos ti shoh me syte, grua e keqe dhe e perdale. Dhe ti, i thote Sancua, pasi i kthen portofolin te zotit, kontrolloje vehten se me ke vendos te merresh.
  Rritesi i derrave u largua nga salla me njemije urime per zgjidhjen qe i dha ceshtjes Gubernatori i ndritur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *