Akuzat për ngacmim seksual, Trump: Do t’i hedh të gjithë në gjyq!

trumpKandidati republikan për Presidencën e SHBA, Donald Trump ka deklaruar se do t’i hedhë në gjyq ata që e kanë akuzuar për ngacmime seksuale.

Rasti i fundit është ai i aktores së filmave për të rritur, Jesicca Drake, e cila tha se në vitin 2006 Trump e ftoi atë dhe dy shoqe të saj në suitën e tij dhe i puthi në buzë pa leje.

Trump i ka mohuar të gjitha këto pretendime, që sipas tij synojnë të përbaltin fushatën e tij.

“Të gjithë këta gënjeshtarë do t’i padis pasi të kenë përfunduar zgjedhjet”, ka thënë miliarderi amerikan Donald Trump.

Nuk kanë qenë të pakta rastet kur Trump është akuzuar nga figura të njohura dhe gra të tjera, se janë ngacmuar seksualisht vite më parë nga kandidati republikan.

Por, duket se këto akuza do të vërtetohen pasi të jetë zgjedhur Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nëse Trump do ta mbajë premtimin që çështjen do ta çojë në gjykatë.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Akuzat për ngacmim seksual, Trump: Do t’i hedh të gjithë në gjyq!”

 1. krysho ludovik says:

  edhe gjykatesi do i denoje nje muaj ne dispozicion te trumpit
  presidenti i ardhshem do i marre me radhe 3 e nga 3

 2. tetoja says:

  E shesin bythen ku nuk e shesin dhe kane goje e flasin keto bushtra

 3. tetoja says:

  E shesin bythen ku nuk e shesin dhe kane goje e flasin keto bushtra ..

 4. fieraku NGA ferrasi says:

  Hahaha krysho ludovik
  Si per emrin ashtu dhe per komentin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *