Eljo Hyska, kryetar i ri i FRESSH

Hyska grumbulloi 10 182 vota, i dyti u rendit kandidati Shpat Kolgega

Forumi Rinor i Socialistëve do të drejtohet nga Eljo Hyska. Ai është renditur i pari nga zgjedhjet e së shtunës ku mori votat e 10 182

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Eljo Hyska, kryetar i ri i FRESSH”

  1. ALBA. ..DAR says:

    … URIME…, GOXHA D JAL DUKET
    ..DUHET TE JETE ME ORIGJINEN SKRAPALI. KAM NJOHUR MJAFT SKRAPALINJ ME MBIEMER. HYSA ,HYSKA APO HYSKO.
    … TE GJITHE BURRA. TE URTE,TE SHTRUAR, TE NDERSHEM DHE PA VESE
    … SUKSESE. …POR KUJDES SE MOS KRIJOSH DHE TI NDONJE PARTI SE …. SILUR. KUPA ESHT MBUZHUR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *