FOTOT/ E përjashtojnë nga lojërat për shkak të…gjoksit

Një nënë britanike është përzënë nga një kënd lojërash për shkak të gjoksit.

Tanya Willis u çudit kur roja i tha të dilte jashtë parkut, por më tepër u çudit për arsyen që i dha.

Sipas rojes, madhësia e gjoksit të saj nuk përputhej me standartet e sigurimit fizik.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-300-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-300.jpg","attachment_id":"570269"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-293-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-293.jpg","attachment_id":"570270"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-289-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-289.jpg","attachment_id":"570271"}]

2 komente në “FOTOT/ E përjashtojnë nga lojërat për shkak të…gjoksit”

 1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


  E din ky shoku Izetit
  Ky kafsha njëthundror
  Ka bo me plot kuptimin
  Diskriminim Gji-nor ?

 2. Sali p0.rdha says:

  …. Dhe ca foto pa lidhje

Lini një Përgjigje te Sali p0.rdha Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *