FOTOT/ Nusja 86-vjeçare që ka mahnitur rrjetin

Gjysëm shekulli më parë ajo punonte si modele dhe shpesh reklamonte edhe fustane nusesh.

Por në moshën 86-vjeçare, Millie Taylor-Morrison ka veshur vetë një të tillë.

E moshuara është martuar në një ceremoni madhështore dhe fotot e dasmës së saj kanë mahnitur rrjetin.

Fotot kanë marrë mijëra pëlqime dhe shpërndarje.

Millie ishte martuar një herë në një martesë që zgjati 41 vjet, deri sa ish-bashkëshorti i saj ndërroi jetë.

Tashmë një jetë e dytë nis për një ndër nuset më të moshuara në botë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-290-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-290.jpg","attachment_id":"570074"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-239-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-239.jpg","attachment_id":"570078"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-212-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-212.jpg","attachment_id":"570079"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-192-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-192.jpg","attachment_id":"570080"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-171-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-171.jpg","attachment_id":"570081"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-151-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-151.jpg","attachment_id":"570082"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-136-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-136.jpg","attachment_id":"570083"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-110-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-110.jpg","attachment_id":"570084"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-282-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-282.jpg","attachment_id":"570075"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-278-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-278.jpg","attachment_id":"570076"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-261-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-261.jpg","attachment_id":"570077"}]

1 komente në “FOTOT/ Nusja 86-vjeçare që ka mahnitur rrjetin”

  1. Fjala shqipe says:

    Ka mahanitur ju te temes por jo te tjeret kjo “nusja” e temes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *