FOTOT/ Pornostarja e famshme: Trump më ofroi 10 mijë dollarë për një orgji!

Donald Trump e mohoi kategorikisht duke thënë se nuk ka interesin më të vogël të njohë pornostaren Jessica Drake apo të dëgjojë hamendësimet e saj, por deklarata e saj ka bërë shumë jehonë në Amerikë.

“Donald Trump më ofroi 10 mijë dollarë që të bëja seks me të dhe dy femra të tjera”, kështu ka deklaruar Drake.

Ajo thotë se në vitin 2006 u takua me Trump në një turne golfi.

Ai e ftoi më pas në hotel ku i futi duart dhe e puthi.

Drake thotë se iu ofruan 10 mijë dollarë nga Trump për një orgji, por nuk pranoi.

“Më thuaj sa do, hap gojën?”, kështu iu drejtua Trump pornostares pas refuzimit të saj.

Megjithëse akuzat e pornostares mund të jenë të vërteta, duket se ka një sulm të shumëfishtë ndaj Trump lidhur me këtë çështje pasi para Jessica Drake edhe 9 femra të tjera e kanë akuzuar për sulm seksual miliarderin amerikan.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-263-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-263.jpg","attachment_id":570110},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-66-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d13-66.jpg","attachment_id":570118},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-88-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d12-88.jpg","attachment_id":570117},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-153-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-153.jpg","attachment_id":570115},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-173-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-173.jpg","attachment_id":570114},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-194-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-194.jpg","attachment_id":570113},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-241-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-241.jpg","attachment_id":570111},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-292-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-292.jpg","attachment_id":570107},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-280-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-280.jpg","attachment_id":570109},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-263-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-263.jpg","attachment_id":570110},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-214-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-214.jpg","attachment_id":570112},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-284-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-284.jpg","attachment_id":570108}]

16 komente në “FOTOT/ Pornostarja e famshme: Trump më ofroi 10 mijë dollarë për një orgji!”

 1. Lexuesi i TemmA says:

  Ja pra, paska edhe KURVA të ndershme!!
  Hahahaha…

 2. Yllka says:

  Po ti je ende e virgjer???

  1. Mjeranda says:

   Yllka po po e virgjer jam se jam gay. Po boni vakingjo do te them kudo qe te jesh. Hahaha Rrofsh sa qeni qe na bon me qesh.

 3. sokol says:

  kur bo dhe kjo Xhesi si e nershme mos ngelte kurve semafori pa hap gojen.

 4. Nami says:

  Korba!! Qefliu i dreqit! Po a i propozohet orgji nje pornostareje more pervers more!!

 5. Yllka says:

  Po ti e virgjer je?

 6. Yllka says:

  Po ti e virgjer je??

 7. krysho ludovik says:

  edhe une po te kisha aq pare sa trumpi te gjitha kurvave si ti do ua kerkoja me pare kuptohet
  ike u turi llastike bej ndonje gojore tani

 8. Eliksire says:

  Ka kurva semafori por ka dhe kurva ne shpirt. Femrat jane te liga dhe intrigante ndaj njera tjetres. Dhe padashur te bejne edhe VIP.

 9. adi says:

  Po po aty ka ngel Trump mei hyp nje breshke qe duket si Mashkull
  kte vetem t Sale Serbi apo nard Ndoka mund ta pallojne se i kujtojne delet e Katunit

 10. Ledio says:

  Te pakten Donald Trump do te te paguante, kurse po te vinte Billy i Klintoneve do ta beje si Cecua , bile edhe falas..:)

 11. Pill(dh)ari says:

  Kam pare ca filma te kesaj baxhelles, ad blowjob sdin me bo or taj. 10 000$ te hedhura dëm kot. Njoh une nje italiane nga Sicilia qe me beri Full Service per 10 puthje, ma coi shpirtin ne vend.

 12. dukati says:

  po ai i shkreti me lek ta kerkoi , ti moj e bukur thjeshte do i prisje faturen,

 13. po ckemi says:

  oferte pune i paska bere. cka kjo? Brenda profesionit ngelet.

 14. palluesi says:

  Po biznes mi plake, biznes . Trampi eshte biznesmen i nershem te paguan per sherbimet e kryera kurse Klintorisi do te ta rraste ne goje dhe do te bente helaq pa te dhene as nje cantim . Ti mi none per bisnes ke dal apo jo ,pse qeke e shqetesume tina apo nuk te pelqeu çmimi , po i kishe bo nje promocion se do kishe qar tani qe eshte bo president , paske hum kote plake dole huq kesaj rradhe .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *