Hotelet, projektet e reja të garantojnë eficiencë të energjisë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Rregullorja e re e projektimit parashikon që njesitë akomoduese duhet të sigurojnë ruajten e energjisë brenda tyre .

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Hotelet, projektet e reja të garantojnë eficiencë të energjisë”

  1. Arusha e Tepelenes says:

    Tani u kujtuat o kafshe? Tani qe agallaret e bene Shqiperine bythe, me ndertesa qe dhe te pierdhesh te degjon komshiu?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *