Inskenon grabitjen për t`i tërhequr vëmendjen bashkëshortit, arrestohet

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Në pranga Dalina Azuni, fshehu lekët dhe u lidh në karrige, akuzohet për kallëzim të rremë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një familje në Ndroq ku gruaja ka inskenuar një grabitje për t`i tërhequr vëmendjen bashkëshortit. Ajo fsheu lekët, u vetlidh në karrige dhe njoftoi policinë se e kishin vjedhur. Blutë zbuluan mashtrim e 29-vjeçares dhe e arrestuan nën akuzën e kallëzimit të rremë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *